Bedava 25GB alan artık çok daha kolay!

CHIP Online
09-05-2010, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

İnternette 25GB veri alanı sağlayan SkyDrive'ı kullanmak, bu programla çok ama çok kolay!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/beda ... ha-kolay_19933.html

Resimlerle: Skydrive alanınıza sürücü harfi ile erişin

Bilgisayarda fazladan bir 25GB'a kim hayır diyebilir? SkyDrive'ı bilmeyenler için özetleyelim; SkyDrive ile Windows Live ID veya Hotmail e-posta adresi sayesinde bedava 25GB internet deponuz oluyor. SkyDrive'ın tek eksik yönü dosyalarınıza ulaşmak için internet tarayıcınızı açıp Windows Live ID'nizi girmenizin gerekmesi.

Ancak SkyDrive Explorer ile her defasında tarayıcı açıp, şifre girmeniz gerekmeyecek. SkyDrive Explorer ile SkyDrive'da bulunan dosyalarınız bilgisayarınızdaki herhangi bir dosya gibi görünüyorlar ve isterseniz kopyalayabiliyor, silebiliyor veya isimlerini değiştirebiliyorsunuz.

Buradan indirebileceğiniz dosyayı kurduktan sonra bilgisayarınızda görünen SkyDrive Explorer dosyasına tıklayın, giriş yapmanız istendiğinde Live ID ile Windows Live hesabınıza giriş yapın. Yüklendiğinde dosyalarınızı görebileceksiniz.

Program dosyalarınızın güvenliğini garanti ediyor. Kullanılabilecek en düşük işletim sistemi Windows XP ve program; Windows Vista, Windows Server 2003-2008 ve Windows 7'de başarılı şekilde çalışıyor. Ayrıca hem 32 hem de 64 bit uyumlu.

Tüm konu: Bedava 25GB alan artık çok daha kolay!

İzleyin: Windows Live Skydrive

Resimlerle: Skydrive alanınıza sürücü harfi ile erişin

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Programı kullandınız mı?

58zarali
09-05-2010, 14:51   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
80 mesaj

çıktığından beri kullanıyorum fakat şu 50 mb tek dosya sınırı ve masa üstü aracının olması - özellikleriydi

BATYUS
09-05-2010, 15:03   |  #3  
BATYUS avatarı
Üye
71 mesaj

Programı henüz kullanmadım ama skydrive ı kullanıyorum ve gerçekten de çok işime yarıyor özellikler bana gerekli olan programları ve resimleri yedekliyorum istediğim yerden ulaşıp bulabiliyorum ...

Toxic
09-05-2010, 18:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
3,600 mesaj

evet kullandım :)

Atilla Sarıtaş
09-05-2010, 19:00   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Dosya başına 50 Mb sınırı hala varsa pek bi işe yarayacak gibi durmuyor.