Beyaz iPhone 3GS'niz pembeleşiyor mu?

CHIP Online
29-06-2009, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

iPhone 3G S yola fırtına gibi başladı ama her geçen gün yeni bir sorun çıkıyor: İşte en ilginç sorun

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/beya ... siyor-mu_13609.html

Resimlerle: İşte yeni iPhone 3G S

iPhone 3GS aldınız fakat siyah değil de beyaz olanı size daha cazip geldi. Ama fark ettiniz ki iPhone'unuz ısındıkça renk değiştiriyor. Daha doğrusu pembeleşiyor.

Apple Destek Forumlarında bu sorunu birçok kullanıcı dile getirmiş gibi görünüyor. Eğer sizde iPhone 3GS'nizin  bu soruna sahip olup olmadığını anlamak istiyorsanız yandaki fotoğraf ile iPhone'unuz arasında karşılaştırma yapın. Eğer iPhone'unuz da böyle görünüyorsa telefonunuzda henüz çözümü bulunmamış, ısınma sorunu var demektir.

Tüm konu: Beyaz iPhone 3GS'niz pembeleşiyor mu?

İzleyin: iPhone 3G S

Resimlerle: İşte yeni iPhone 3G S

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: iPhone 3GS'nizde böyle bir sorunla karşılaştınız mı?

uGuR.uK
29-06-2009, 17:11   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

bu iphone'unda bitmiyou abuk sabuk sorunları, görselliği ve kullanımı gayet güzel olsada işçiliği ve malzemesi değil demekki. sırf markaya gidiyor para...

aslan__
29-06-2009, 17:17   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

iphone'nın görsellik bakımından çok güzel olduğunu kimse inkar edemesede bu gibi garip fabrika sorunları bulunabilmektedir...bu ısınma probleminin aslında çözülmesi lazımdır hemen...beyaz almanın burda avantajınıda görmekteyiz en azından problemi olup olmadığını renginden anlamak mümkün...görsellik hiç bir zaman benim için önemli değildir...biraz iphone'nın görsellikten feda etse pekte fena olmayacağı kesin..

H@ckerCesur
29-06-2009, 19:47   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj

evet benim 3 tane var 3ünde de aynı sorunu yaşıyorum... Keşke siyah alsaydım !!!