bi yardım arkadaşlar çözüldü

aslan yürek38
01-01-2013, 19:29   |  #1  
aslan yürek38 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 9
338 mesaj

arrkadaşlar öncelikle konuyu inşallah yanlış yere açmadım :=) ya arkadaşlar bi program arıyorum nasıl anlatsam mesela elimde bi 3d film var ama ingilizce bide aynı filmin türkçesi var normal divx ama ben bu divx filmin sesini o 3d ingilizce olan filme montelemek istiyorum böyle bi program varmı aceba tşk ederim

Son Düzenleme: aslan yürek38 ~ 08 Şubat 2013 22:21
daMned
01-01-2013, 19:46   |  #2  
daMned avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
138 mesaj

Videodan sesi ayırıp render yapan bir sürü program var. Sony Vegas veya Adobe Premiere ile her iki filmden sesleri ayırıp birbirine uyarlayabilirsin. Ama yapmaya çalışsan bile saniye saniyesine uyarlamak kabiliyet ister. Ben olsam uğraşmam şahsen. Herşey orjinali ile güzeldir. Ama bişeyleri yapmaya çalışmak da iyi bir yoldur. Karar sesnin :)

aslan yürek38
01-01-2013, 19:54   |  #3  
aslan yürek38 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 9
338 mesaj
Alıntı: daMned  
Videodan sesi ayırıp render yapan bir sürü program var. Sony Vegas veya Adobe Premiere ile her iki filmden sesleri ayırıp birbirine uyarlayabilirsin. Ama yapmaya çalışsan bile saniye saniyesine uyarlamak kabiliyet ister. Ben olsam uğraşmam şahsen. Herşey orjinali ile güzeldir. Ama bişeyleri yapmaya çalışmak da iyi bir yoldur. Karar sesnin :)
 o kadar zor diyorsun yani öylemi kardeşim :( ama yinede uğraşıyım biraz oldu oldu olmadı gidip türkçe 3d sini alıyım bari filmin çok tşk ederim kardeşim saol