bi yorum yapın arkadaşlar lütfen

elberp
09-06-2011, 13:25   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
57 mesaj

meraba arkadaşlar dün anakart-kasa-psu olarak önerileriniz için konu açmıştım ama cvp veren olmadı.. psulu bi kasa tercih ettim sisteme uygun mu onu da değerlendirirseniz iyi olur (ekran kartı büyüklüğü vs. bakımından).. ama asıl sorum anakart hakkındaki öneriniz nedir bu sistem için.. değiştirmemi önerdiğiniz başka parçalar da varsa söyleyin lütfen.. ayrıca vatanda indirim olur mu yakın zamanda, ona göre eksenden almayı düşünüyorum, eksen şuan vatandan çok daha uygun, eksenden toplama almak mantıklı mı?

+ kart okuyucu olarak da hangi modeli önerirsiniz kasaya uyumlu olucak şekilde

kart okuyucuyla beraber 2800civarı oluyo.. (benim seçtiğim aşağıdaki anakartla beraber fiyatı)

ekran kartı
09-06-2011, 14:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,412 mesaj

Ekran kartı son derece iyi. İşlemci de güzel. İşletim sistemini Ultimate olarak seçebilirsiniz. Ben olsam kart okuyucu takarak kasanın karizmasını bozmazdım ancak alacaksanız kasayla uyumlu siyah renkli bir okuyucu alın. Pek marka model fark etmiyor. 

Güç kaynağı bu sisteme yetiyor.

Son Düzenleme: ekran kartı ~ 09 Haziran 2011 14:41
Me Not Working Hard
09-06-2011, 14:47   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
749 mesaj

Sistem Güzel Acak Eger 100 Lira Falan Daha Koyabilirsen İşlemci Olarak İ72600K Çok Daha İyi Bi Şeçim Olur...
Aynı Şekilde Harddisk Gerçekten Kötü Bi Harddisk O Sabit Disk Yerine
WD Cavair Black 1TB Sata3 64 Mb Alırsan Çok Daha Performanslı Olur...
Olurda Performans Sıkıntı Olursa SSD Alınabilir..Ancak Şuan İçin Bence Gereksiz...Olurda Performansdan Şikayetçi Olursan(Render Gibi Çok Agır İşlemlerde)SSD Alabilirsin..Ancak Oyun Oynamak Gibi Basit İşler İşin SSD Gereksiz Harçama Olur...

elberp
09-06-2011, 14:48   |  #4  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
57 mesaj

başka bi forumdan birisi kasanın psusu için çok kötü dedi.. wattına bakma kalitesiz dedi.. arada kaldım ben de.. toplam 450-500 psu+kasa mı alsam diye..

Me Not Working Hard
09-06-2011, 17:41   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
749 mesaj

Baya Saçmalamış O Kasanın Psusu Piyasadaki Psulardan Farksız...İstersen Başka 730 Waat Psu Seç Aralarında Hiç Bi Fark Olmadıgına Emin Olabilirsin...O Psu +80 Verimlilikle Çalışıyor...Harici Aldıgın Psularında Çogu +80 Verimlilikle Çalışıyor...Yanı 730 Waat Sana Getiyorsa Alabilirsin.Hiç Bi Sorun Olmaz...