bigisayarın bekleme konumu dönüşü hatası

HPQ-User
01-04-2008, 15:36   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

pentagon sormuş:
iyi günler. bilgisayarım bekleme moduna giriyor ama herhangi bir tus veya power düğmesi ile açılması gerekirken acılmıyor. bilgisayar çalısmasına rağmen ekranda birsey gözükmüyor ve malum sonuc bilgisayarı pat diye kapatmaktan başka bir çözüm yolu bulamıyorum. her yolu denedim, formada bu sorunumu yazdım ama çözüm çımadı. sizlerede danısmak istiyorum.şimdiden tesekkürler...

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
pentium 4 CPU 3,00GHz
3,00 GHz,504 MB RAM
100GB
windows XP pro.version 2002

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; IEMB3; InfoPath.2; IEMB3)

marmara
01-04-2008, 17:38   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
79 mesaj

Arkadaşım görüntü özelliklerinden Ekran koruyucu sekmesinde "Güç" butonu var orada Sabit Diskleri kapat bölümünü hiçbir zaman olarak değiştir. bir problem kalmaz.

hoppi
20-09-2009, 12:55   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
72 mesaj

bendede bu sorun oluştu marmara'nın dediğini yaptım düzelmedi .bide ben yeni bi webcam aldım onun driverinden kaynaklanıyor diye kaldırdım,driver klasöründeki vimicro... yuda sildim,sistem geri yükleme yaptım,wise registri cleaner programından yedeğini aldığım kayıt defterini yükledim,genede bekleme moduna aldıktan ve herhangibir tuşa bastıktan sonra bilgisayar çalışıyor ama ekran açılmıyor.bunun çözümü nedir acaba? 
(win xp pro sp2 intel(R) Core(TM)2 CPU 4400 @ 2.00GHz 2.01 GHz,1,00 GB)  (bilgisayarın kasasını açınca orda herşeyin üstünde asus yazıyo ama bilgisayarda catalyst control center yüklü)