Bıktım Senden ADSL....Nerdesin FİBER..!

LENO7
03-03-2012, 13:20   |  #1  
LENO7 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
2,019 mesaj

Nerdeyse 4 yıl dolucak TTNet'e üyeliğim..artık bir kaç ay kaldı yakında TTNet üyeliğim bitecek...ve baştan sözleşme imzalamam gerekecek..yeni sözleşmede adil kullanım çıkmış...15GB kota var dolduğunda netim 1Mbps olacak..böyle neti napıcam ben...
zaten telefonda kullanmıyoruz..boşu boşuna telefona da para veriyoruz...Mardin/Nusaybin'de oturduğum için bizim burda Fiber Desteklemiyor ama çevremdekilerden herkes burda Fiber kablo döşicekler diyorlar...bekliyorum..acaba ne zaman bitecek bu Fiber..arada kaldım..internetim bittiğinde Fiber'i mi bekliyim yoksa TTNet ile 2 yıl daha mı uğraşıyım...Vodafone'da 3G modem var...fiyatı çok pahalı ama ucuzu da var...sınırsız 5-15 kbps internet ayda 8 TL..hız gerçekten düşük..acaba ne yapsam
.
.Üzgün
Sizin orda hangi internet çesitleri var..şuan hangi internet bağlantısını kullanıyorsunuz..??
Download-Upload hızınız ve ping süreniz.?.herşeyi bizimle paylaşırsanız sevinirim..
Teşekkürler..
.

Son Düzenleme: LENO7 ~ 03 Mart 2012 20:47
vr-enes
03-03-2012, 13:59   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

bence bekle derim.ttnet o 2 sene içinde öyle şeyler yapar ki inanamazsın :D gine bir şeyler çıkartır yani

Gürkan
03-03-2012, 14:28   |  #3  
Gürkan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
403 mesaj

Şuan en uygun kampanyayı düzenleyen Turkcell Süperonline.. Adı üstünde bence "süper".. :) 20 Mbps Hız sınırsız fiber internet 45 TL.. Tabi telefon hattınıda taşırsan 45 TL.. Yoksa 49 TL.. Ama telefonu taşımak en doğrusu çünkü sabit ücret almıyorlar.. Yani ne kadar konuşursan o kadar ödüyorsun.. Tek kötü yanı interneti 25 GB'tan sonra 1 Mbps hızına düşürüyorlar.. Tabii bunun daha yüksek olan paketleride var ama o zaman fiyat mecburen artıyor.. 

Ne yazık ki Fiber internet ülkemizin her alanında bulunmuyor.. Gerçi çalışmalar devam ediyor.. Belki çok kısa bir zaman içerisinde bulunduğunuz bölgeye gelecektir.. Süperonline yetkilileri ile görüşüp detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz...