bilgi facebook

banoz
13-11-2010, 19:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

ben facebookta bir arkadaşımın duvarına bişi yazdığımda ya da doğum gününü falan kutladığmda anasayftada yayınlansın gözüksün istemiyorum.ayrıca kendi profilime girdiğimde işte x kişisinin duvarına yazdı ,x kişisinin resmine yorum yaptı diye yazılsında istemiyorum. ya da bunları yaptığsam sadece kendi profilimde ben kendim görebiliyim.y kişisi benim profilime girdiğinde şuna buna yazdı yorum yazdı diye gözükmesin istiyorum biraz karışık ve uzun oldu ama napmam gerekiyor bu ayarlar için?

Mert_06
13-11-2010, 20:42   |  #2  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,082 mesaj
Alıntı: naok  
bilgisayara reset
Ne alakası var, buraya trollük yapmak için mi üye oldun, eğer öyleyse hiç başarılı değilsin. Mesajlarının çoğunda reset at yazmışsın.
Gelelim arkadaşın sorusuna, facebooktan yayınlanmasını istemediğin şeyleri kaldırabilirsin. Bunun için profiline gir, fareyi kaldırmak istediğin gönderinin sağ üst köşesine getir. Çarpı işareti belirecektir. Ona tıklarsan gönderi artık görüntülenmeyecek.

Son Düzenleme: Mert_06 ~ 13 Kasım 2010 20:42
hyypia
13-11-2010, 21:17   |  #3  
Yıllanmış Üye
100 mesaj

Hesap>gizlilik ayarları>Ayarları özelleştirden oradaki "gönderilerim"i özelleştir oradan sadece ben olarak işaretlersen senden başkası göremez facebook gizlilik ayarlarının çoğunun kontrolunu oradan yapabilirsin...

banoz
13-11-2010, 21:45   |  #4  
OP Taze Üye
19 mesaj

Bana yardımcı olacak şekilde cevap verenlere teşekkür ederim...

banoz
14-11-2010, 22:13   |  #5  
OP Taze Üye
19 mesaj
Alıntı: Geçenin_Yargıcı  
Lütfen tahrik ediçi konuşmayın herkes bildiğince yardım etmeye calışıyor + etmekde zorunda değil ne demek yardımcı olacak şekilde  cevap verenlere teşekkür ediyorum yanlış kelime sana herkezin yardım meçburiyetimi var  eden eder etmeyen etmez kimseyi zorlamaya hakkın yok sözlerine dikkat et.
bana mı dedin ?

Mert_06
14-11-2010, 22:23   |  #6  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,082 mesaj
Alıntı: Geçenin_Yargıcı  
Lütfen tahrik ediçi konuşmayın herkes bildiğince yardım etmeye calışıyor + etmekde zorunda değil ne demek yardımcı olacak şekilde  cevap verenlere teşekkür ediyorum yanlış kelime sana herkezin yardım meçburiyetimi var  eden eder etmeyen etmez kimseyi zorlamaya hakkın yok sözlerine dikkat et.
Dün bi arkadaş neredeyse her cevap verdiği konuya pc ye reset at diyordu, sornadan banlandı zaten.
banoz da o yüzden böyle cevap yazmış olabilir. Ayrıca ben yazısında art niyetli bir taraf görmedim.