Bilgisayar Kasıyor

Emin Taşar
03-03-2017, 23:12   |  #1  
Emin Taşar avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Selamınaleyküm arkadaşlar ne çok yüksek ne de çok düşük bir bilgisayara mevcudum. Elimde Monster Laptop var fakat bir süre kullanamayacağım. Önceden şu an ki bilgisayarımda bir çok oyunu rahatça oynuyordum, fakat şu an en düşük ayarlara çekip ekran çözünürlüğünü düşürsem bile fps artmıyor. Önceden 35-55 arası fps aldığım CS:GO şimdi 10-15 fps de oynayamıyorum. Bu sadece bir örnek diğer oyunlarda da maalesef böyle. Ekran kartı driver vs kurulu. Neden olabilir, neler yapabilirim ?

Sistem Bilgilerim
White-Fox
04-03-2017, 00:04   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

1-Isınıyor mu bir bakın

2-Arka planda çalışan programları kontrol edin gereksizleri kapatın.

3-Başlangıçtaki programların gereksiz olanlarını başlangıçtan Kaldırın.

4-Virüs Taraması Yapın

5-Disk Birleştirme Yapın

Kolay gelsin.

Emin Taşar
04-03-2017, 00:13   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Isınma yapmıyor, arka planda çalışan doğru düzgün uygulama bile yok. Başlangıç programları da ayarlı ve format atalı bir iki gün oldu. Yine yapabilirim bir tarama tabi. Disk birleştirmesini deneyeceğim. Teşekkürler

White-Fox
04-03-2017, 02:20   |  #4  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Bir kağıt düşünün sürekli üstündeki yazıları silip yeni yazılar yazıyorsunuz bir süre sonra silinenlerin kalıntıları yazdığınızı okumayı zorlaştırır yani demek istediğim format bir harddiskin görebileceği en kötü şeydir.Mümkün olduğunca format atmayın bilgisayarlarınıza ufak tefek şeyler için format atılmaz.Benim Tavsiyem format illede derseniz yeni harddisk takıp kullanın.Kolay gelsin.