Bilgisayar nete girmeyi tamamen kesti

nevi
22-10-2007, 16:40   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
35 mesaj

Acil bir konu. Şöyle ki:Bilgisayar nete girmeyi tamamen kesti.explorer ı açınca direk hata veriyor.sorun çıktı açamıyoruz diyor. Ad-aware personal yüklü.kaspersky inaktif duruma geçmiş durumda.6 yüklüydü galiba.ad-aware a tarattım.ilkinde 6 tane kritik nesne buldu,sildim.baktım hala nete girmiyor,hata veriyor,sorun aynen devam ediyor, tekrar ad-aware e tarattım.7 kritik nesne buldu.bulduğu kritik nesnelerin yanında kırmızı ve yeşil noktalı olanlar var.bunlar önemli dosyalar galiba.güvenlik duvarı da aktif hale geçmiyor ve hata veriyor.Nası olcak bu iş ya?valla çok acil ve önemliii... Cevaplarınızı acilen bekliyorum.biraz da detaylı açıklamanızı rica edicem.alakasız olabilir de ağ bağlantılarını kulanarak bi bilgisayarda ki virüs programlarını diğerinde çalıştırabilir miyiz.netten online taramalar yapılıyor ya ondan soruyorum.o olursa bu da olabilir diye.diğer bilgisayarda kaspersky 7 yüklü.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 22 Ekim 2007 20:34
serkanyuregir
22-10-2007, 20:07   |  #2  
Üye
82 mesaj

program ekle kaldırdan windows bileşenlerini kaldır var ordan kaldır internet explorer ı firefox yükle oda olmassa xp cd si varsa işletim sistemini onar yaparak kurtulabilirsin bu sorundan.

XeNa_89
24-10-2007, 10:01   |  #3  
Taze Üye
17 mesaj
serkanyuregir
program ekle kaldırdan windows bileşenlerini kaldır var ordan kaldır internet explorer ı firefox yükle oda olmassa xp cd si varsa işletim sistemini onar yaparak kurtulabilirsin bu sorundan.
bu şekilde sağlıklı olmaz.Sistem yavaslayabilir.Eğer format atalı uzun zaman olduysa sen sağlam bi format atBeğendim

TuncaBozkurt
24-10-2007, 16:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
serkanyuregir
Mantıklı... Her sorunda format dememek lazım.

Borga-x
24-10-2007, 16:33   |  #5  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Adaware ve webroot spy sweeper programlarını guncelle kurmadıysan kur ve GUVENLI MOD'da tarama yaptır. Buyuk ıhtımal sorununu webroot çözecektır.

XxXDaRKoXxX
25-10-2007, 13:48   |  #6  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

Kaspersky güvenliği 2. veya 3. seviyede internet kesiliyolar
Bu kaspersky 07 de 06 da da böyle kontrol et bunlarıGülümseme
Ben artırmakk istedim internet bağlantısı kesilmişti