bilgisayarım acılmıyor

sarkan
15-08-2009, 23:12   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

bilgisayara gecen kaspersky nın son surumunu ındırdm yukleyecektm zatı kaspersky kuruluydu neyse programı yukledım bılgısayar baslatılacak dedı tamam dedım bende ancak bılgısayar kapandı ve tekrar acılmadı windows yuklenıyor sıyah ekranı gecmedı bı turlu bekledım ancak hıc degısıklık olmadı acılmadı bılgısayar ancak guvenlı mod ile acabıldm bende de acronıs image vardı onla gerı yukleme yaptm eskı halıne dondu bugun de e bostr yukluyodm bilgrın yenıden baslatılması gerektı kapattım ve yıne acılmadı bılgısayar ne oluyo anlamadım vırus taraması yapıyom bılgısayar temız cıkıyo kaspersky ıle
bu hatalar sıklasmaya basladı bılen varsa yardm etsın saolun

Mustafa Deniz
15-08-2009, 23:21   |  #2  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
752 mesaj

Açılmıyor derken sürekli restartmı atıyor yoksa kapanıp öylemi kalıyor? bide başlangıçda çalışan yazılımları ve başlat/Tüm programlar/Başlangıç klasörünü iyice inceleyiniz.

sarkan
16-08-2009, 02:41   |  #3  
OP Yeni Üye
22 mesaj

restart atmıyo acılıs ekranı wındows yuklemede sıyah sayfada kalıyo ilerleme yok hosgeldınız yazısı gelmıyo yanı
baslangıc klasoru bos ancak sıstem acılınca calısn prog antı vırus bi de ctfmon.exe diye bı sey var bu kadar

Mustafa Deniz
16-08-2009, 08:19   |  #4  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
752 mesaj

Bu linkdede benzer sorun var bi incele ve uygula bence:

sarkan
16-08-2009, 13:59   |  #5  
OP Yeni Üye
22 mesaj

kardesim baktm da windows/system 32 de linkinfo.dll var henuz karısmadım baslangıc klasorlerı bos mavı hata ekranıyla zaten karsılasmıym programı kurarken bilgisayarı kendım kapatıym ancak acılmıyor tekrar windows yukleme ekranında kalıyo yuyklenıyo gorunuyo ama hıc bı sey olmuyor ama guvenliş mod la acabılıyom sonucta kaspersky ve ebostr i bılgısayara yukleyemıym