Bilgisayarım VGA modundan başka açılmıyor

kadirvzr
28-09-2010, 14:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Bilgisayarımı sadece vga modunda açabiliyorum. ekran kartıyla ilgili bi sorun olduğu için driverlerini yeniden kurmak için vga mod ve güvenli modda açıp tekrardan yüklemek istedim ama driverlar önyüklemede kullanıyor diye kaldırmama izin vermedi öyle olunca format attım tabi pc driverleri tanımadığı için sorun yok normal açılmıştı ama ekran kartı driverini yeniden tanıttığımda yine ekranı otomatik kapattı bilgisayar çalışıyor ama siyah ekran var bir türlü vga modu hariç açamıyorum vga modunda açıp istediğim bir çözünürlüğe ayarlayıncada ekranı otomatik kapatıyor her şeyi denedim formatta attım sorunum ne olabilir yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Birde şunu söyleyeyim ekranım açılırken bazı yerlerde yukardan aşağıya mavi çizgiler beliriyor ama her zaman değil sorun monitörde de olabilirmi acaba mesela windows xp yazan açılış ekranında hiç bi sorun yok ama pc açma düğmesine basınca ilk gelen ekranda mavi çizgiler pc vga modunda açıncada gelen ekranda mavi mavi belirsiz noktalar oluyor

Özellikler
pentium 3.0ghz 128 geforce 6600 ekran kartı 512 ram

Son Düzenleme: kadirvzr ~ 28 Eylül 2010 14:16
kadirvzr
30-09-2010, 11:56   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

yaw arkadaşlar 2 gün oldum yazalı yokmu şu sorunumu cevaplayacak bir UZMAN anlamadım valla burda görünmüyordur diye ana sayfadan uzmanına soruna da yazdım yine cevap veren olmadı