Bilgisayarıma ne yaptılar çaresizim...

HPQ-User
17-03-2012, 11:54   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Emre sormuş:
slm.lütfen kimse söylediklerime inanmamazlık yapmasın direk çözüm varsa onu sölesin uzun olduğu için kısa yazıcam.pc me bi optimizasyon prog yükledim illegal serial girdim professional bi yazılımdı başta herşey iiyidi derken bi şeyler aldı verdi reset attı açılırken dos ortamına geçti uzun süren bi işlemler yaptı ve açıldığında invalid serial yazıyordu.ogün bugün bilgisayarımda inanılmaz şeyler oluyo yazmaya kalksam sığmıyacak bende format attım ama tam, problemler belirli süre sonra yine başlıyo bende bu prog dan şüphelendiğim için kurmak istiyorum net kesik olarak prog beni tanıyo ve izin vermiyo herkes bişey söledi gittim 40 saat süren low lovel format attım yok neti kesiyom prog beni yine tanıyo nereye ne işledilerse virüs veya rat türü birşey herşeyimi ele geçirdiler hdd dışında nerde olabilir bu lütfen kurtarın beni bundan, önbelleğemi işlediler ne yaptılar anlamış deilim microsoft başta olmak üzere diğer yazılım şirketleri peki böle bişey yapmıyo yani karaliste olanı formattan sonra yakalıyamıyo bu sorular kafamı kurcalıyor çaresizim..bu kısır döngü böle devam ediyo format bi süre sonra yine format bıktım artık.saygılar..En azından şu parçaya işlemişler  deyin bende çözümü öyle arıyım...

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
i7 950,foxconn flaming blade anakart,ati 5770 1gb 128 bit ddr5,6 gb 1333 mhz ram,1 tb samsung hdd,550 watt psu,thermaltake armor mx kasa.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Win64; x64; Trident/4.0; .NET CLR 2.0.50727; SLCC2; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0)