Bilgisyarım Ekran Kartını Görmüyor ?

dogukanaydogan
25-01-2016, 14:08   |  #1  
dogukanaydogan avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba, Bilgisayarım Toshiba Satellite
-İ5 2.5GHZ
-8GBRAM
-Nvdia GT740M
-Windows 8.1 Single Language

Özellikleri öncelik olarak söyliyeyim dedim heryerde araştırdım ancak benzer bi sorun göremedim. Öncelikle bilgisayarımda her oyunda güzel fps ler alıp oynuyordum ancak yaklaşık 1 hafta önce ekran kartımın intel olarak oyunda gözüktüğünü gördüm ve ardından masaüstünü açıp oyuna sağ click tıkaldım ve grafik işlemciyle çalıştır yazmıyordu korktum yandı mı diye ve nvdia denetim masasını açayım dedim açılmadı. Ardından windows update i açıp tüm güncellemeleri yaptım ve ardından pc yi yeniden başlatınca düzeldi ve oyunuma devam ettim. Ancak sonra mavi ekran geldi kapandı yine aynı sorun nvdia sürücüyü güncelleyip pc yeniden başladı ama yeniden başladığında yeniden güncellemem gerektiği yazıyor defalarca güncelledim ama olmuyor windows update de herşey güncel bilgisayarıma çok iyi baktım hep massaüstünde soğutucuyla kullandım yanmasından şüphe ediyorum ama garip geliyor? Acil yardım gerek ikidebir hata gözüküyor eskiden güncelleyip açığ kapayınca (eskiden=1-2 gün önce) düzeliyordu ama artık düzelmiyor :( acil destek !