BİLL abi bana bilgisayarı sen sevdirdin .. rezil..

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
cursed
22-02-2006, 00:44   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,123 mesaj

Arkadaşlar bir çoğunuz  duydunuz bill gates geldi geçenlerde...
ntvmsnb-c canlı yayınladı... konferansta öğrenciler vardı... Spiker röpörtaj yapıcağı bir genç çağırıyor yanına ..
ADını felan soruyor... sonra okulunu soruyor.. bilgisayar mühendisliği 2. sınıftayım diyor..

ve öğrenciye micrisft hakkında düşncelerini soruyor.. oan benzer şeyler.. çocuktan el cevaplar...

" Bize bilgisayarı yazılımı bill gatess sevdirdi... herş eyi ondan öğrendik.. o bizi mher şeyimiz  vs. vs. vs. "

ee yuhh be ... bu akdarda olmaz arkadaşlar üzülüyorum valla bilmiyorum siz ne düşünoysunuzda.. böyle bir yalakacılığın son noktası.. bu akrdeşimiz muhtemelen okuldan sonra microsoft ta bi yeri garantiledi bill amcasına nida alrda bulunuyor... ben utandım yaa... ztn adamın içtiği su şişesini bile açık arttırmaya çıkartanlardan ne beklersiniz ki ...

Selçuk İslamoğlu
22-02-2006, 03:24   |  #2  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

"Yalakalık" (eski ismiyle dalkavukluk) bizim kanımızda var. Hangi alana bakarsan bak durum aynı.

tolga2207
22-02-2006, 11:31   |  #3  
Yıllanmış Üye
793 mesaj

"Dalkavukluk bizim kanımızda var." sözünü size hiç yakıştıramadım. Ayrıca bu tip programlarda insanlara kendi sorularını sormalarına izin verilmez. Pek sevgili program sunucusu, yayından önce sorulması gereken soruları, daha önce ajans tarafından gönderilen veya kendisinin seçeceği rastgele üç beş elemana ezberletir. Bu elemanlar da kendilerine verilen görevi layığıyla(!) yerine getirirler. Bütün bu organizasyon, programın konuğu beklemediği bir soruyla karşılaşıp canı sıkılmasın diye yapılır. Tamam, övünmeyi severiz ama yalakalığı meslek edinmiş insanlarla diğerlerini bir tutmamalısınız.

nazmicanberk
22-02-2006, 11:47   |  #4  
Üye
83 mesaj

bill gates olmasaydı sen burada yazı yazamazdın kardeşim dünya ona borçlu bence

tolga2207
22-02-2006, 11:58   |  #5  
Yıllanmış Üye
793 mesaj

Windows'un bize kattıkları tartışılmaz. Ama sen bu hizmeti paran karşılığında alıyorsun. Yani öğrendiklerin karşısında para veriyorsun(kopya kullananlar hariç).Dolayısıyla ortada bir borç söz konusu değil. Ayrıca sadece Windows'ta mı yazı yazılıyor?

cursed
22-02-2006, 13:19   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
1,123 mesaj
nazmicanberk
bill gates olmasaydı sen burada yazı yazamazdın kardeşim dünya ona borçlu
bill gates olmasaydı başkası olacaktı.. ama gene olcaktı.. adam ticaret yapıyor .. Bana işletim sistemini içindeki bazı tool ları beleş verse eyvallah.. borçluyuz felanda.. Sanki her şeyi de o yapmış gibi yorumlama !

Recep Baltaş
22-02-2006, 13:34   |  #7  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Gerçekleri söylemem gerekirse ben Microsoft u seviyorum.Ve size bu konu hakkında Microsoft un CEO su Steve Ballmer dan bir Video hediye ediyorum.

Süper bir Video

Tercüme edersek:

-Bayanlar,Baylar Steve Balmer...

-Hadiiii,Kalkın...Hadiii
-Kim oturun dedi?
-I am forwards for you.(Sizden yanayım)
-Bu firmayı seviyorum.

tolga2207
22-02-2006, 13:54   |  #8  
Yıllanmış Üye
793 mesaj

Bu ne be:) Hap falan almış olmasın:)) Hakikaten bu videonun devamında ne oluyor bari onu da söyle. Merak ettim valla. Sanki Microsoft lunapark açmış ta onun tanıtımını yapıcakmış gibi bir hava var:)

Recep Baltaş
22-02-2006, 22:51   |  #9  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Devamını malesef bilmiyorum.Ama Steve Ballmer ın renkli bir kişiliği varmış...