Bill Gates'in cep telefonu!

CHIP Online
03-11-2010, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

MS'in emekli patronu Bill Gates, hangi cep telefonunu kullanıyor? İşte bu sorunun cevabı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/bill-gates-in-cep-telefonu_23339.html

Resimlerle: Bill Gates'in albümünden...

Daha önce Steve Balmer'ın iPhone kullanan MS çalışanlarına nasıl çattığını belki hatırlarsınız. Balmer'ın ne telefon kullanıldığı bilinmiyor ama meraklılar MS'in kurucu ve emekli CEO'su olan Bill Gates'in hangi cep telefonunu kullandığını ortaya çıkarttı.

Wpcentar.com'un araştırması, Bill Gates'in Twitter'da yayınladığı mesajların kaynağını buldu. Gates Windows Phone 7 işletim sistemi kullanan bir Samsung Focus cep telefonu kullanıyordu. Dünyada WP 7'nin çıkışı daha yeni gerçekleşirken, Gates bu telefona çoktan alışmış olmalı.

Şirketin efsanevi kurucusunun emekli olmasına karşın WP 7 cep telefonunu tercih etmesi, şirket için büyük bir manevi destek oldu.

Tüm konu: Bill Gates'in cep telefonu!

İzleyin: 1980'lerde Gates ve Jobs!

Resimlerle: Bill Gates'in albümünden...

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Ünlülerin cep telefonları ne kadar kaliteli?

Erşah
03-11-2010, 19:19   |  #2  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Amman .. Böyle insanlarla uğraşılır mı? adamlar kışın üşüdüğünde sobada dolar yakarak ısınıyor.Tuvalette bi tarafını silmek için euro kullanıyor.

TnDnmz
03-11-2010, 20:07   |  #3  
TnDnmz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 20
2,235 mesaj

Adamın cebine saniyede 20 dolar giriyomuş.Düşünün ben bunu yazana kadar benim 2 aylık harçlığımı adam saniyede alıyor :)

kyotoprotokolü
03-11-2010, 21:19   |  #4  
kyotoprotokolü avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,327 mesaj

Para para para....(Söyliyecek laf bulamadım. )