bimeks çalışanlarıyla sohbetler :)

faceman
17-08-2011, 18:14   |  #1  
faceman avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,588 mesaj

ben:abi bu makinenin ekran kartı kaç bit ?
bimeks görevlisi:işlemcisi İ5

ben:abi casper kötüymüş diolar doğrumu ?
bimeks görev.:teknolojik şanş koçum
ben:abi 2000 lira vercem ne şansı
bimeks görev:şans işte ya iyide olur kötüde :)

ben:abi ben yeni pc alcam eskisi pentium 4 sen nası bir şey önerirsin
bimeks görev:her hafta format attırıyosun demi
ben:hayır
bimeks görev:hımmm neyse :)

ben:abi ben yeni pc alcam amd iyimi ?
bimeks görev:amd battı kardeşim geçen sene artık işlemci üretmiyorlar onlar yaz google a bak Alkış

sohbetler antalya özdilek bimeks de yapılmıştır :)

juhtife
17-08-2011, 19:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
282 mesaj

Biliyorum orayı ama çalışanlarının bu kadar alakasız olacağını tahmin etmiyordum.

Castieltr
17-08-2011, 19:54   |  #3  
Castieltr avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
384 mesaj

benimde başıma geldi çok iyi makine deyip on  board ekran kartlı notebook itelemeye çalışıyo :D diyorum ekran kartı nasıl 2 gb diyor üstüne bakıyorum 512 paylasımlı :D

okinkurt
17-08-2011, 19:59   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

faceman o adama dicektin abi horbuzaşvili oda dicekti haaa ? zııııttt amd x6 zıhahahahah :D şaka biyana bu adam malakmıymış yoksa pc denmi anlamıyo nedir bu kadar alaksız olunmaz tam sopalık bi vatandasmış  zaten bi adam caspera arka cıkıyosa hafifte olsa ordan kacacan :D

Son Düzenleme: okinkurt ~ 17 Ağustos 2011 20:01
faceman
17-08-2011, 21:07   |  #5  
faceman avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,588 mesaj

okinkurt akşam akşam güldürdün beni kardeşim baya güldüm yani:) adamlar çok saf ya napalım :)

okinkurt
17-08-2011, 21:31   |  #6  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

dostum ülkede saf cok benim basıma gelen bi olayı anlatasım geldi :D bende telefon yok o yüzden hızlı net alamıyorum 3g vodofone var 15 kb net 990 ping :D bulundugum yer hafif daglık bana tel baglamıyolar her eve hizmet gidecek sözünü hatırlatırım bu arada :D kaymakama gittim dedim böle böle bana tel baglayın madurum teknoloji cita ben tospaga kalıyom bu netle :D adam ne dese begenirsin ne yapacan neti git bi işe gir calıs net cocuk işi ne yapacan neti dedi bunu diyen devletin kaymakamı sanane ya istersem üstüne otururum senni görevin bana yardım etmek :D hadi teli bosverdik yollar bozuk bari onu yapı verin eşşek le inip cıkıyoz ya dedim adam eşşekle cııkk dedi şimi gelde bu adada seni kaymamam yapanın taaa vs.vs.vs.vs. deme bu kaymakama kafa atsam suc benim olur kaymakam böleyle memlekette o görevliden ne beklersin maymun gibi huhahahhahh huhuhu demedigine duva etmek lazım bak maymuna hakaret oldu ya kendilerinden özür diliyorum  konuya limon oldu biraz k.bakma faceman ama benziyo biraz anlatayım dedim  insana saygı yokki sana telde kibar konuscagına kocummm diyo desin sorun degilse işte neyse  :D:D:

faceman
17-08-2011, 21:54   |  #7  
faceman avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,588 mesaj

:) biraz uzun olmuş ama keyifle okudum sanane harbiden işten ben internet diom :) öküz aramana gerek yok zaten istatistik yapsak patlar gider :)

ECHELON_
18-08-2011, 00:10   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

hakikaten öyle by teknoloji mağazalarında çalışanlar sanki özellikle seçilmiş teknoloji özürlüsü tipler. hele teknosadakileri görsen adamlar buzdolabı satar gibi laptop satmaya çalışıyorlar "bakın yanında çantası bedeva, yanında flash disk veriyoruz vs."

Kapalı Hesap (200174)
18-08-2011, 00:54   |  #9  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: okinkurt  
dostum ülkede saf cok benim basıma gelen bi olayı anlatasım geldi :D bende telefon yok o yüzden hızlı net alamıyorum 3g vodofone var 15 kb net 990 ping :D bulundugum yer hafif daglık bana tel baglamıyolar her eve hizmet gidecek sözünü hatırlatırım bu arada :D kaymakama gittim dedim böle böle bana tel baglayın madurum teknoloji cita ben tospaga kalıyom bu netle :D adam ne dese begenirsin ne yapacan neti git bi işe gir calıs net cocuk işi ne yapacan neti dedi bunu diyen devletin kaymakamı sanane ya istersem üstüne otururum senni görevin bana yardım etmek :D hadi teli bosverdik yollar bozuk bari onu yapı verin eşşek le inip cıkıyoz ya dedim adam eşşekle cııkk dedi şimi gelde bu adada seni kaymamam yapanın taaa vs.vs.vs.vs. deme bu kaymakama kafa atsam suc benim olur kaymakam böleyle memlekette o görevliden ne beklersin maymun gibi huhahahhahh huhuhu demedigine duva etmek lazım bak maymuna hakaret oldu ya kendilerinden özür diliyorum  konuya limon oldu biraz k.bakma faceman ama benziyo biraz anlatayım dedim  insana saygı yokki sana telde kibar konuscagına kocummm diyo desin sorun degilse işte neyse  :D:D:
sende eşşekle gidip gelmekten eşşeğin altında amortisör kalmadı diyeydin kapak olurduKahkaha

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (213344) ~ 18 Ağustos 2011 00:55
okinkurt
18-08-2011, 01:03   |  #10  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

hahaha :D:D aklıma gelse derdim bak ama adam malak abi yenisini al derdi kesin :D:D:

Castieltr
18-08-2011, 09:03   |  #11  
Castieltr avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
384 mesaj
Alıntı: ECHELON_  
hakikaten öyle by teknoloji mağazalarında çalışanlar sanki özellikle seçilmiş teknoloji özürlüsü tipler. hele teknosadakileri görsen adamlar buzdolabı satar gibi laptop satmaya çalışıyorlar "bakın yanında çantası bedeva, yanında flash disk veriyoruz vs."
hangi elektroworld mağazasına gitsem şaşırıyorum,bilmiyorum banamı öyle tipler geliyor ama, gerçekten bilgili insanlar çalışıyor tv baksam adam herşeyi ile tarif ediyor, pc baksam aklıma gelmeyen şeyleri bile listeliyor ve yardımcı oluyorlar.
Bimeks ve teknosa Beğenmedim, elektroworld Beğendim

matrax551
18-08-2011, 17:41   |  #12  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
801 mesaj

özdileğe yakınım