BIOS u sildim yardım edin...

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
husyn
13-04-2004, 22:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

asus p4p800-vm anakartım var. update ettim ve yeniden başlatmak istedim. ancak birdaha açılmadı. arkadaşımda aynı karttan var. ne yapabilirim. ( bilgisayar hiçbirşey göstermiyor )

KARAKULE
14-04-2004, 14:03   |  #2  
Taze Üye
15 mesaj

aynısını bende yaptım zonguldakta oturuyorum...sen nasıl yaptın bu ısı...su an ana kart ıstanbula yollanıyor tahmınen 20 dolar cıvarı tutuyor bısu sokup programlayıp yerıne takacaklar..

gokhantutar83
16-04-2004, 18:35   |  #3  
Yeni Üye
48 mesaj

eğer boardın arkadaşınki ile aynıysa crsh free bios diye bir program var benimki p4v800 önceden yedekledim biosu bir diskete silinirse o disketi takıp yükleniyormuş.arkadaşından bu programı çalıştır o seni yönlendirir...

Wasabi
16-04-2004, 23:24   |  #4  
Yeni Üye
26 mesaj
alıntı:
Gönderen : husyn

asus p4p800-vm anakartım var. update ettim ve yeniden başlatmak istedim. ancak birdaha açılmadı. arkadaşımda aynı karttan var. ne yapabilirim. ( bilgisayar hiçbirşey göstermiyor )

Arkadaşım bak Öcelikle Asus Boardın olduğu için şanlısın bunalrda biosun göcmesine kasşı bazılarında bi jumper oluyor recovery gibi bişi daha nasıl yazıldpını bilmiyorum ama bunun gibi bişey olması gerek anakartın kitapçığnı güzel bi oku olmadı bi arkadaş bişey yazmış o programı bulupbi diskete aut. yazıp koyuyorsun sonra kendisi o karanlık yerde takır tukur bi işler yapıyor iş bitince resetliyorsun yeni bios karşında eğer bilgisayarı yaptırmadıysan bana msj at ben sana yardım ederim