Bir genç iPad 2 için bu iç organını sattı!

CHIP Online
03-06-2011, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Bir iPad 2 satın alabilmek için en son ne yapardınız? Bu Çinli gencin yaptığı "yok artık" dedirtti.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/bir- ... ni-satti_27291.html

Resimlerle: İnternette en nefret ettiğimiz olaylar

iPad çılgınlığı Çin'de yeni bir boyut daha kazandı. 17 yaşındaki Çinli genç çok istediği iPad 2'ye maddi nedenlerden dolayı kavuşamayınca, yeni nesil tablet karşılığında böbreğini sattı.

Böbreği karşılığında 3 bin dolar alan Huaishan'da yaşayan 17 yaşındaki Zheng, kendini hasta hissetmeye başlayınca annesi de durumun farkına varmış. Durumun hastalıktan sonra farkına varan anne, böbreğin satıldığı arabulucu kişiyi bulmaya çalışsa da kendisine ulaşamamış.

Zheng iPad 2 için böbreğini nasıl sattığını ise iki cümleyle özetliyor; "Bir iPad 2 satın almak istiyordum ama karşılayamıyordum. Bir arabulucu bana internetten ulaştı ve 3 bin dolara bir böbreğimi satmamda yardımcı olabileceğini söyledi.

Tüm konu: Bir genç iPad 2 için bu iç organını sattı!

Resimlerle: İnternette en nefret ettiğimiz olaylar

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Herhangi bir cihaz için böyle bir yol izler miydiniz?

panda34
03-06-2011, 19:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,344 mesaj

Ipad gibi günübirlik bir tüketim ürünü için böbreğini vermesi yazık olmuş, kısa veya uzun vadede böbrek yetmezliklerinin, hastalıklarının cinsel performansı ciddi biçimde etkilediğinden haberi yok sanırım, mutlu bir yaşam için herkes böbreğine sahip çıksın :D