bir tane viruz bulucu program ariyorum

catli42
07-07-2009, 01:25   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
267 mesaj

selam sayin saygi deger arkadaslar bügün bir arkadasda gördüm internet explorer sayfasina viruz girmis adam tamirciye bilgisayarciya getirdi bende orda gördüm tam adini bilemiyecegim programin ama

söyle olabilir 
real  specher

heman aratti buldu sildi icine girdi hemen internet explorer acildi 

ama tam programin ismini alamadim  kötü oldu tüh gercekden güzel bir sey  yani ama adini ah bir aklima gelse

size sormak istedim acaba sizler böyle bir program biliyormusunuz  programin rengi acik mavi idi

Aksungur Türk
27-07-2009, 01:39   |  #2  
Taze Üye
7 mesaj

Ücret Verip Antivirüs almaya gerek yok diye düşünüyorum..Size Tavsiyem , Avira.Com Sitesinden Antivir Free olan yazılımı indirip bilgisayarınıza kurmanızdır..Antivir Personel Premıum Edıtıon Sürümünüde İnternetten
iyi bir araştırma yaparak bulabilirsiniz..Zira ben buldum Kullanıyorum..Antivir son derece güçlü bir yazılım olup bilgisayarınızı kasmaz.Bunun dışında yanıa iyi bir spyware yazılım kurmanız doğru olacaktır..AntiMalwarebyt , Spyware Doctor gibi...Bunların dışında PC niz güçlü bir PC ise ikinci bir antivirüs kurabilirsiniz...Şayet ikinci bir antivirüsü kuracaksanız ve PC de kasma yok ise Antiviri On Access ( Gerçek Zamanlı ) Diğer Antivirüsü On Demond ( Tarama ) amaçlı olarak kurabilirsiniz.
Diğer önemli olan husus ayrıca PV de Comcofix i kurmanızdır.Bu yazılım çok güçlü bir yazılım olup Son çatrre olarak  Mutlaka masa üstünde çalıştırılmalıdır.Ve çalıştırmadan önce PC deki Tüm Virüs yazılımlarını kaldırmanız gerekir.Virüsleri buluıp temizler..Ve güvenli modda çalıştırmayı da unutmayınız.İşiniz bittikten sonra diğer antivirüs proğramlarını tekrar kurunuz.

Toxic
28-07-2009, 12:45   |  #3  
Yıllanmış Üye
3,600 mesaj

bende avira diyorum

Ciim
28-07-2009, 13:47   |  #4  
Yıllanmış Üye
454 mesaj

Avira konusunda arkadaşlara katılıyorum... ayrıca antivirüs programının yanında kullanıcıların ufak bir   bilgilendirme ile antivirüssüz bile güvenle dolaşması mümkün ama antivirüs her daim şart... ama insan HANGİ SİTEYE, NE İÇİN, NE ŞEKİLDE girmesi gerektiğini bilirse sorun olmaz çok nadir o güvenilir sitelerde VİRÜS olur o da çok çok nadir... ama antivirüs her zaman kullanın..

Yunus Kiper
21-08-2009, 11:23   |  #5  
Yunus Kiper avatarı
Yıllanmış Üye
321 mesaj

Avira free anti virüsü birde Rising adlı bir ücretsiz anti virüsü tavsiye ederim!

Nicoll
21-08-2009, 23:40   |  #6  
Nicoll avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,352 mesaj

Spybot - Search & Destroy isimli program tarayıcılara kene gibi yapışır; zararlılara geçit vermez... Azyrıca sistem tarama işlemi kısa sürer ve bulduklarını silmekle kalmaz sisteme verdikleri zararlarıda onarır. Dediğiniz program bu olmasın?

huff
22-08-2009, 18:46   |  #7  
huff avatarı
Yıllanmış Üye
255 mesaj

Ben Norton İnternet Security Derim.