Birleşik Kara Ruh Taşı

AgnusDei
29-08-2006, 11:02   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Öncelikle herkese merhaba, sırf oblivionla ilgili türkçe bir forum bulmakta ne kadar da zorlandım, bulduğuma sevindim ama bu konuda bir başlık bulamadığım için açıyorum. Arkadaşlar bir oblivion hastası olarak şu anda level 41 bir mageim, arch-magesim ve uzun zamandır son görevde travenin üzerinden aldığım birleşik kara ruh taşını nerde kullanacağımı bulamadım ve delirme noktasındayım, yabancı forumları da taradım ama bir cevap bulamadım,lütfen eğer aranızda bilen varsa yazsın, ınventoryden çıkarttırmıyor, quest item diyor ama hangi qestte kullanmam gerektiğini bulamıyorum, lütfen biri yardım etsin.....

AgnusDei
29-08-2006, 13:36   |  #2  
OP Taze Üye
8 mesaj

Ya arakdaşlar kimse bilmiyor mu, kimse oblivion oynamıyor mu? Hadi bilen birileri olmalı ya lütfen........

Recep Baltaş
29-08-2006, 14:23   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Ben de oblivion hastasıyım ama o dediğin göreve henüz gelmedim.Bu arda bu soruna Level forumlarında dah iyi yanıt bulursun.

ErayT
29-08-2006, 16:44   |  #4  
Yeni Üye
35 mesaj

ya sen şu siteyi verde oyunu öğrenelim :D

Recep Baltaş
29-08-2006, 18:10   |  #5  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
9,635 mesaj

www.gamespot.com da her oyun hakkında bilgi var..Oyun sitesi..bir de google diye bir icadımız var dimi?

AgnusDei
05-09-2006, 16:15   |  #6  
OP Taze Üye
8 mesaj

Sevgili Recep, o verdiğin siteye ve daha pek çok sitelere buradan başka pek çok forumda bu konuyu araştırdım, ama aldığım bir yanıt olmadı, olmayınca buraya da açtım bu konuyu, ama sanırım burdan da bir cevap alamayacağım. Bir de leveli deniyim ama büyük olasılıkla levelde de sonuç alamayuacağım. Dergiyi sürekli takip ediyorum zaten ama mage guild görevlerini anlatmadılar, zaten aslında gerek de yok çünkü tek sorun colossal black soul gem'i nerde kullanacağını bulmakla ilgili, neyse yardımın için yine de saol.

Recep Baltaş
05-09-2006, 16:57   |  #7  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
9,635 mesaj

Oyun içinden bir iki SS alıp görev ile ilgili biraz daha detay verisen yardımcı olabilirz/olabilirler level dakiler.

AgnusDei
05-09-2006, 17:06   |  #8  
OP Taze Üye
8 mesaj

Level foruma üyelik kaydı yaptırdım da onay bekliyorum, bayağı uzadı, ne kadar geç onay veriyor ordakiler :) Neyse aslınca çok basit, yani oblivion oynayan ve mage guild görevlerini yapan biri zaten aynı sorunu benimle yaşıyor demektir. Son göörevde arch-mage Traven sana görevi verip intihar ediyor, ve ölmeden diyor ki, üzerimden birleşik kara ruh taşını al ve Marcomanniyi yok et ve sen arch-mage olacaksın. marcomanni yok ediliyor da, Ecko cave Keys, falkars key ve colossal black soul gem inventorınde sabit kalıyor ve bunları çıkartamıyorsun, sürekli quest item diyor. tesadüf olamaz, çünkü marcomanniyi öldürdüğpün yer ecko cave, birleşik kara ruh taşını da bir görev önce Falkar'ı öldürüp üstünden alıyorsun, anahtar ile birlikte, işte bunların 3ünü birden kullanılacağı bir yer olmalı ve sanırım orası ecko cave ama o zindana defalarca girdim, artık her santimetrekaresini ezberledim diyebilirim ama yok işte faklı bişi yok, ne bir gizli geçit ne de başka birşey, falkar keysi kullanabileceim birşey de yok sorun da burda, zaten haritanın hemen hemen her santimetrekaresinide açmış biriyim, düm bıraktığımda level 44 idim, yani artık sona geldim denebilir, ama bunu çözemiyorum ve takıntı yapmış durumdayım. bakalım levelden de umudum yok ama belki........

Recep Baltaş
05-09-2006, 17:13   |  #9  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
9,635 mesaj

Ben thief guild ve dark brpther hood görevlerini yapıyorum şu an malesef.

AgnusDei
05-09-2006, 17:21   |  #10  
OP Taze Üye
8 mesaj

:( Mage Guilde gelirsen ne demek istediğimi anlaycaksın da, birileri mutlaka mage olmuştur yani, tek büyücü ben değiim ya. Of neyse, saçmalamaya başladım, umarım mage g. başlar ve bu soruna bir el atarsın.. Bu arada kara kardeşlik çok kötü bir lonca, sırf o loncaya katıldım diye oyunu yeniden başlattım bir kere, iğrenç rahatsız edici görevleri var, hele o bir aileyi tamamen ortyadan kadırma görevi beni çok rahatsız etmişti, yaşlı kadına çiftliğe gittiğin görev geldin mi bilmiyorum, çocuklarına hediye için hediye servisinden geldiğini sanıyor, bir de sana 100 septim veriyor ve sen o kadını çocuklarının yerini öğrendikten sonra öldürüyorsun, kendimden nefret etmeme sebep olmuştu ve zaten oyunu yeniden başlatmıştım bu yüzden. Sadece mage guild iyesiyim, diğer loncalar ilgimi çekmiyor.

mtyk
21-05-2007, 21:35   |  #11  
Taze Üye
15 mesaj

ya arkadaşlar ben vampir oldum bu oyunda kurtulamıyorum bir türlü.oyunun yarısı uyuyarak geçiyo gecelerin adamı oldum nasıl kurtulcam bu işten."vampire cure" diye bir olay var onuda beceremedim başka bir çıkış yolu varsa yardım lütfen.