birlikte aç

kornelyus1982
03-07-2008, 23:41   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

bilgisayarıma yeni bi program kopyalamaya çalışırken(flashdiskten) kopyalamayıp hata verdi. ben de bilgisayarı kurcalarken galiba denetim masasındaki klasör seçeneklerini kurcaladım. şu an exe uzantılı dosyalar çalışmıyor. programlara sağ tıkladığımda birlikte aç komutu da menüde yok. bilgisayarı geri yükleme yapayım dedim ama o da çalışmıyor. galiba dosya formatlarını bozdum. exe uzantılı dosyalarda arıza var.windoes dosyaları da çalışmaz oldu.messenger bile açılmıyo.regedite sadece görev yöneticisinden girebiliyorum.çalıştır" da yazdığım pprogramlarda çalışmıyor.galiba dosya türlerinde bi değişiklik yaptım ama düzeltemiyorum. yardım lütfen

Son Düzenleme: kornelyus1982 ~ 03 Temmuz 2008 23:46
Banned
04-07-2008, 00:34   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Kendnize başka bir kullanıcı hsabı oluşturun. O hesapla oturum açın, eski hesaptaki dosyalarınızı yeni hesaba taşıdıktan sonra eski hesabı silin.

kornelyus1982
04-07-2008, 00:35   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

yeni kullanıcı hesabı da oluşturamıyorum.

MatematikCanavarı
04-07-2008, 00:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
320 mesaj

Sorunun virüs de olabilir.çünkü exe dosyalarını bozan virüs duymuştum.(Flash bellekten girmiş olabilir)İstersen bi kaspersky ile tarat.

viking20
04-07-2008, 01:19   |  #5  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

ufukta format gözükmüş(hiç istememe rağmen);boşuna vakit kaybetme.

nonentity
04-07-2008, 19:32   |  #6  
Taze Üye
14 mesaj

bu sorunun aynısı bndede oldu... flash diskteki bir virüsten kaynaklanıyor.. o virüsüde etkinleştiende sensin...flash diski taktığında başlat çubuğunda bi belirteç çıkıyor ve bi program ismi yazıyordu hatırlamıyorum ama knight.exe olması lasım..bir tane daha vardı onu unuttum...bu programı çalıştırmanız lasım felan diyordu..basınca virüs yayılıyor..dosyalara anında sorunlar vermiyor..bir süre sonra dosyaların uzantıları pasif oluyor açılmıyor.hepsinde birlikte açma ekranı çıkıyor,sanırım..mecbur format atcan..yada şöle yap..dosyalarının gitmesini istemiyorsan..xp prof.. 'un üstüne xp home kur normal format gibi dosyaların kaybolmas..bn böle yapmıştım dosyalarımın hiç biri kaybolmadı..2.bir işletim sistemi olarakta soru sorulmuyor açılışta nedense..sadece system dosyalarını tamir etmiş gbi bişi oluyon..(walla nassil oldu bnde anlamadım ama böle olmuştu)
vee tahminen senin sorununu bu çözer..kly gelsin

Son Düzenleme: nonentity ~ 04 Temmuz 2008 19:34