bitdefender uptade sorunu ve cookie

cesursavcı
09-07-2014, 14:53   |  #1  
cesursavcı avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,052 mesaj

arkadaşlar bu 6 aylık serila olanı yükledik ama uptade yap  diyorum yapımıyor hata veriyor birde

romaaning/apdata/microsoft/windows/wthsd.txt cokiee buldu sildi bu nedir korktum keygoler olmaısn

black_flood
09-07-2014, 18:50   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

doğrusunu söylemek gerekirse bit defender = HİÇ BİR HALTA BENZEMİYOR. tamamen çöp çünkü eşantiyon gelen sattığım bitdefender total security lisanslı makinalar teker teker cavlağı çekip tamamen kullanılmaz hale gelmeye başlamış durumdadır. onarma yaptığımda antivirüse birşeyler buluyor trojen yazıyor bulduklarına ama 3 dakika dayanıyor sistem yine çöküyor ve tekrardan recovery yapmak gerekiyor . anlaşılan hiç bulaşmamak en iyisi. sıkıntılı bir yazılım yani baktım olmuyor basarım parasını alırım kaspersky kurar veririm sonuçta 2 side aynı fiyat. bit defenderi tanımlamaya ne acemi ne de çaylak terimi yeterli gelmiyor kifayetsiz bir yazılım database var ama gerisi yalan.

cesursavcı
09-07-2014, 19:17   |  #3  
cesursavcı avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,052 mesaj

anladım ama cokkie abire buluyor bir tehlikemi bu

birde avg kurcam ama onuda kurdummu pc 1 hafta sonra renkleri değişiyor ekranın halbükü kasmamsı lazım 2gb ram geforce7200 2,45 ghz

padisah
09-07-2014, 23:42   |  #4  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj
Alıntı: cesursavcı  
anladım ama cokkie abire buluyor bir tehlikemi bu

birde avg kurcam ama onuda kurdummu pc 1 hafta sonra renkleri değişiyor ekranın halbükü kasmamsı lazım 2gb ram geforce7200 2,45

Cokkie yani çerez girdiğin sitelerin senin bilgisayarını izlemek ve / veya parola kayıt gibi işlemler için tarayıcı önbelleğine kaydettiği hemen her sitede kullanılan bir programcıktır ve chip de de mevcuttur çoğu zaman zararsız olarak tanımlanır.

Bitdefenderi kaldırp yeniden kur.
Ben neredeyse yılbaşından beri kullanıyorum tanıdıklarımada yükledim henüz bir sorunla karşılaşmış değilim ayrıca av-comparatives'in testlerinde oldukça iyi sonuçlar alıyor.