browser sorunum var

HPQ-User
02-08-2008, 04:02   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

zendit sormuş:
pc iki farklı internet tarayıçı yükledim biri mozilla diğeri avant fakat her ikiside çalışmıyo tek çalışan internet explorer.daha çnce mozilla çalışıyordu.silmek zorunda kaldım her iki tarayıçıda son sürüm.sorun ne olabilir açıklayıçı bi yanıt alırsam sevinirim iyi çalışmalar teşekküeler

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
windows xp prfesyonel

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

Kapalı Hesap (34907)
02-08-2008, 07:51   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 5
1,440 mesaj

Arkadaşım sisteminde bir adet browser kur tercihini bir adet olarak kullandığın sürece sorun olmayacaktır ,birden fazla yazılım aynı amaçla çalışıyor ise sorun olması normaldir

siz.sisteminizi onarın,temizleyin önce  kullanmadığınız diğer proğramları kaldırınız.,

SAİNT
02-08-2008, 08:54   |  #3  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj
suat666
Arkadaşım sisteminde bir adet browser kur tercihini bir adet olarak kullandığın sürece sorun olmayacaktır ,birden fazla yazılım aynı amaçla çalışıyor ise sorun olması normaldir

siz.sisteminizi onarın,temizleyin önce  kullanmadığınız diğer proğramları kaldırınız.,

bence alakası yok dediğinle ben hem ie hem fire fox kullanıyorum yüklemeye çalıştığın yad yüklediğin programlar eksik yada hatalı

zendit
02-08-2008, 14:11   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

eksik olduğunu düşünmüyorum çünkü bizzat yayımçı olan sitelerden indirdim herhangi bi program sitelerinden diil.daha önce sorun yoktu ama şimdi sadece internet explorer calışıyo ki oda artık eskidi ben daha çok avant browser kullanmak istiyorum pop/up korumalı okduğu için yadımlarınız olursa sevinirim

keshkesh
02-08-2008, 14:19   |  #5  
keshkesh avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
910 mesaj

avant daha önceden kendisini internet explorer a entegre ederek kullanılıyordu şu anda ne alemde bilmiyorum. ama belkide sistemine virus bulaşmışsa dosyaları bozuyor olabilir.

antivirus kurup tarattır bence,  nod32 yada kaspersky işini görür