Bu Dergi Burada NEden Yok Hala Ayın 7 si Oldu...

deniz007
07-06-2007, 20:48   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
30 mesaj

Bugün Bayiye Gittim Abi Bi CHIP Dergisi Verirmisin Dedim, Daha Gelmedi Dedi Şaştım Kaldım Vallaha Ayın 7 si Olmuş Daha Dergi Ortalıkta Yok Ben Her Ayın Gelmesini Sabırsızlıkla Beklerken Birde CHIP'in Bu Yaptıkları da OLunca Bu Kadarıda Olmaz Dedim, Diğer Dergilere Bakıyorum Kimisi Daha Yeni Aya Girmeden Raflardaki Yerini Alırken CHIP Sadece Bu Aya Mahsus Olmayan Tutumu İle Beni Çileden Çıkardı, Artık CHIP MİP Yok...

Koray Kocaman
07-06-2007, 21:39   |  #2  
Koray Kocaman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,876 mesaj

Değerli Üyemiz

Dergilerinin ulaşımı hakkında hiç bu gune kadar şikayet okumamıştım.Gitmiş olduğunuz bayi artık CHIP satmıyor olabilir mi_?
Siz  madem bayide yoksa diğer dergi satıcılarından temın etmenizi beklerdik.Sabırsızlıkla beklenen dergi zaten ayın 7!sine kalmaz.Böyle bir alamadığım dergi olsa bulana kadar arardın.Düşünceniz yanlış bence, Chıp her zaman tutumlu ve özverili davranmıştır bu konularda.

TuncaBozkurt
07-06-2007, 21:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

Koray Kocaman'a katılıyorum.CHIP Dergisi -her ne kadar bazen ufak tefek sorunlar çıksa da- bu konuda gayet özverilidir.

theironman
08-06-2007, 09:02   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
Koray Kocaman
Değerli Üyemiz

Dergilerinin ulaşımı hakkında hiç bu gune kadar şikayet okumamıştım.Gitmiş olduğunuz bayi artık CHIP satmıyor olabilir mi_?
Siz  madem bayide yoksa diğer dergi satıcılarından temın etmenizi beklerdik.Sabırsızlıkla beklenen dergi zaten ayın 7!sine kalmaz.Böyle bir alamadığım dergi olsa bulana kadar arardın.Düşünceniz yanlış bence, Chıp her zaman tutumlu ve özverili davranmıştır bu konularda.

Açıkçası şu ana kadar bu sorunu nasıl okumadınız, şaşırdım doğrusu; dikkatinizi çekmedi herhalde; yoksa bu problem yüzünden onlarca konu açıldığını gayet iyi bilirdiniz. Bu dertten yakın zamana kadar ben de muzdariptim, ama şimdi dergi aboneliğim dahilinde kapıma vaktinde geliyor. Ama bazı bayilerde dergimizi zamanında göremediğimiz doğru, bu yeni bir sorun değil zaten.

Son Düzenleme: theironman ~ 08 Haziran 2007 09:03