Bu Eşyaları Ne Parçaladı

S.W.A.T
17-10-2009, 20:55   |  #1  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,872 mesaj

Bu evde ''yaratık'' var

Van'ın Muradiye ilçesinde belirsiz bir yaratık Demir ailesinin ev eşyalarını, çocukların elbilerini parçalıyor.

VAN (İHA) -  Zarar görmesin diye bütüneşyalarını dışarı taşıyan aile büyük bir panik yaşarken baba SadrettinDemir eline aldığı tüfekle görünmeyen düşman için nöbet tutuyor.
İlçeninBalaklı Köyü'nde ikamet eden Sadrettin Demir ve tüm ailesi 15 gündenberidir ilginç bir saldırı ile karşıya karşıya kaldılar. Belirsiz biryaratığın eşyalarını parçalayıp çocuklara saldırdığını anlatan babaSadettin Demir, günlerdir korku içinde perişan bir halde yaşadıklarınısöyledi. Sağlam bir eşya kalmayan evlerini korkudan giremediklerini,görmedikleri bu yaratığın hayatlarını zindan ettiğini söyleyen babaSadrettin Demir "Bunun ne olduğunu bilen birileri varsa lütfen bizlereyardımcı olsunlar. Çaresizlikten av tüfeğiyle nöbet tutmaya başladım"dedi.

İşte belirsiz yaratığın evde yaptıkları

Sadrettin Demir, 2001 yılında yaptığı evdeşimdiye kadar böyle bir şey olmadığını söyledi. Yetkililere haberverdiğini, İlçe Tarım Müdürlüğü'nden gelen ekibin 'Göremediğimiz biryaratık ile ilgili bir şey yapamayız, nöbet tutun, çıktığında vurupöldürün' dediklerini anlatan Demir, şöyle konuştu:

"Bulursam zaten vurup öldüreceğim. Her türlütuzak kurduk, bir türlü yakalayamadık. Evi boşalttık, yapıştırıcıbıraktık, yumurtaya zehir dökerek bıraktık, yapıştırıcıya yaklaşmadığıgibi yumurtaları da kırıp gitti. Sadece kızıma saldırdığı için kızımgörmüş, biz göremediğimiz için bir şey söyleyemiyoruz. Gelinimin çeyiziolan koltuk takımını tamamen parçaladı. Koltukları mobilyalarıeşyaların tamamını dışarı çıkardık. Elimde av tüfeği dışarıda nöbettutuyordum. Çocuğum 'Baba yatağımı parçalamış' diye bağırdı, içerigittim, bu kez içeride elimde tüfek sandalyede oturdum nöbet tuttum. Bukez yan odada kızım 'Baba perdeler parçalanmış' dedi. Oraya koştum birşey bulamadım tekrar geri geldiğimde oturduğun sandalyeninparçalandığını gördüm, şok oldum. Sanki beni takip ediyor. Bulunduğumyere gelmiyor, başka yerlerde evin eşyalarına zarar veriyor. Yani adetabenimle oyun oynuyor gibi. Kısacası korkuyoruz. Ailece tedirgin vekorku içerisindeyiz. Görünmeyen bir düşman 15 gündür bizi evdençıkarmış ne yapacağımızı şaşırdık. Yetkililer ise siz bulun negerekiyorsa yapalım diyorlar. Ama görünmek istemeyen bir yaratıkla biznasıl başa çıkacağız. Oraya gidiyorum bu kez terk ettiğim yere gelipzarar veriyor. Evi terk etmek istiyorum, ama gidecek başka yerim yok.Kış geldi havalar soğuk dışarıda kalamıyoruz. Bir an önce bir çarebulunmasını istiyoruz" dedi.

Kaynak : Mynet

Neler oluyor bizeNasıl yani?

kucukbostan
17-10-2009, 22:24   |  #2  
Üye
82 mesaj

vayy be. ürpertici bi durum. tüylerim diken diken oldu. eğer doğruysa hemen bi hocaya gidilmeli.

S.W.A.T
17-10-2009, 22:45   |  #3  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,872 mesaj
Alıntı: kucukbostan  
vayy be. ürpertici bi durum. tüylerim diken diken oldu. eğer doğruysa hemen bi hocaya gidilmeli.
Demekki denilenler doğruHa?

CapanQGLU
17-10-2009, 23:23   |  #4  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

Görünmez diyeceğim ama Kızım gördü diyor, kız nasıl birşey olduğu hakkında hiç mi? birşeyler anlatmamış.
Valla düşünüyorum nasıl bir yaratık diye koca birşey olmadığı kesin.
Halil abinin dediği gibi Kamera ile bir baksınlar. Kamera'yı yemezse eğer.

S.W.A.T
18-10-2009, 01:38   |  #5  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,872 mesaj

ben haberi okuyunca şaştım kaldım zaten :S

Ahmet Ertuğrul
18-10-2009, 03:01   |  #6  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

Van ve çevresinde ne tip vahşi hayvan yaşıyor olabilir ona bir bakmak lazım.

_hEro
18-10-2009, 13:12   |  #7  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj

Van Gölü Canavarı evrim geçirmiştir.Yapar o beklerim ondan...

S.W.A.T
18-10-2009, 13:41   |  #8  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,872 mesaj

Küçük kızı görmüş ifadesini alsınlar diyorum ama kızda küçük daha

International Affairs
18-10-2009, 17:06   |  #9  
International Affairs avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
4,659 mesaj

Kene:D

kermenn
18-10-2009, 17:22   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
246 mesaj

yurdum insanı işte hep sanatcılarmı gundeme gelecek bole şeylerle bizde bişe atalım ortaya belki bizde biraz bişeler kazanırız hesabı.... vangolu canavarı dedi durdular hic bi halt cıkmadı... pabucuda dama atılınca vangolu canavarı ev canavarına donuştu..... sahte bunlar ya gercek olsa hemen hacıya hocaya giderler bunun reklamını yapmanın ne alemi var.... he yaratıgı televizyona cıkarırsak meşhur olur bizi rahat bırak ..... tovbe tovbe

Ahmet Ertuğrul
18-10-2009, 18:21   |  #11  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj
Alıntı: kermenn  
yurdum insanı işte hep sanatcılarmı gundeme gelecek bole şeylerle bizde bişe atalım ortaya belki bizde biraz bişeler kazanırız hesabı.... vangolu canavarı dedi durdular hic bi halt cıkmadı... pabucuda dama atılınca vangolu canavarı ev canavarına donuştu..... sahte bunlar ya gercek olsa hemen hacıya hocaya giderler bunun reklamını yapmanın ne alemi var.... he yaratıgı televizyona cıkarırsak meşhur olur bizi rahat bırak ..... tovbe
Aynı şey benim de aklıma gelmişti.

Van'a gittiğimde yerel rehber arkadaş; kışın gelen turistlere canavar yazın çok görünüyor, yazın gelenlere de kışın çok görülür diyoruz demişti. :D

S.W.A.T
18-10-2009, 18:28   |  #12  
S.W.A.T avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,872 mesaj
Alıntı: Ahmet Ertuğrul  
Aynı şey benim de aklıma gelmişti.

Van'a gittiğimde yerel rehber arkadaş; kışın gelen turistlere canavar yazın çok görünüyor, yazın gelenlere de kışın çok görülür diyoruz demişti. :

=)