Bu fotoğrafları o inanılmaz makine çekti!

CHIP Online
01-09-2011, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Dünyanın belki de en ilginç fotoğraf makinesinden çıkan bu karelere hayran kalacaksınız...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/bu-f ... ne-cekti_28795.html

Resimlerle: Legolarla yaratılan ünlü karakterler

Kız ve erkek çocukların ortaklaşa oynayabildikleri ve zekalarını geliştirebildikleri ender oyuncaklardan biri de Lego'lar. Çocuk olmasa da Lego'larla oynamayı seven Cary Norton 2009 yılında Lego'lardan yapılmış bir fotoğraf makinesi ortaya çıkartmıştı. Bugüne kadar o fotoğraf makinesiyle ilgili pek haber çıkmasa da sonunda Norton'un o Lego fotoğraf makinesiyle çektiği fotoğraflar ortaya çıktı.

"Hızlı bir şekilde geçen bir yıldan sonra her şeyi tekrardan yerleştirebildim ve süper düşük bütçeli "buzlu camı" da bitirdim. Bu haftasonu tüm parçaların birleştiği bir milat oldu. Pazar günü dört fotoğraf, Pazartesi iki fotoğraf çektim ve ertesi gün bunları işledim. Bu sabah da hepsini tarattım ve tam anlamıyla memnun kaldım."

Yukarıdaki fotoğraf, işte bu makine çekilmiş karelerden biri... Diğer fotoğraflar için haberimizin ikinci sayfasına buyurun...

Tüm konu: Bu fotoğrafları o inanılmaz makine çekti!

Resimlerle: Legolarla yaratılan ünlü karakterler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Çekilen fotoğrafları nasıl buldunuz?

thymus79
02-09-2011, 22:37   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Yeni bir fotoğraf makinesi bakıyorum. Sitem için googledan fotoğraf ve resim aşırmaktan bıktım usandım. Ama gel gör ki istediğim makineler ateş pahası. Ben demi bu akıllı gibi yapsam. Birde haberlere baktım makinenin resmini bulmadım. Linki varsa biri yazsın bakalım... 

Son Düzenleme: thymus79 ~ 02 Eylül 2011 22:42