Bu web sitesi için eklenti çalışamadı. SORUNU !

Tommy61
30-11-2012, 08:00   |  #1  
Tommy61 avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
56 mesaj

İyi günler ya ben dün gece bilgisayarım gayet güzel kullanıp kapattım ve sabah kalktığımda google choreme tema değişmiş gibi daha doğrusu bilgisayar değişmiş gibi yazılar incelmiş filan sonra youtube yada her hangi bir video izlediğimde videoda yavaşlama sonra donarak izleme oldu hani müzikleri ne dinliyorum ne izliyorum ama bakıyorum windows media playerden sorunsuz dinleniyor. Google choremi kaldırıp yükledim sorun değişmedi Adobe flashı sildim tekrar yükledim olmadı javayı yeniden yükledim olmadı sonra twitterde fotoğraf yükleyemedim facebookda denedim oda olmadı sonra sekme açıyorum birden sekmeden çıkıyo tek tek açılıyo gerçekten kafayı yedim ve en son microsoft uptadede güncelleme yapayım  dedim ama burda takıldım işte resim bunuda resimurlden yapma sebebim yüklemedim sorun verdi yine ;

-GERÇEKTEN ÇOK ZOR DURUMDAYIM YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN LÜTFEN.

Son Düzenleme: Tommy61 ~ 30 Kasım 2012 08:00
murat5038
30-11-2012, 15:52   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

gözlerin nere bakıyo senin resimde nasıl kurulacağını gösteriyor yukarda sarı yer çıkmış sen arıyon nerde diye :D yazıların durumu ise yüklediğin programlardan kaynaklıdır veya temalardan en son yüklediğin programları sil tekrar dene.