Bugünkü ücretsiz oyunumuz: The Cursed Wheel

CHIP Online
08-03-2009, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

CHIP Online ve Giveaway işbirliğiyle herkese ücretsiz bir oyun: İşte bugünün bedava oyunu...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Bugu ... ed-Wheel_11365.html

CHIP Online ve Giveaway işbirliğiyle her haftasonu bedava oyunlarla karşınızda olmaya devam ediyoruz. Her haftasonu sizlerle buluşturacağımız bu muhteşem oyunlara ücretsiz olarak sahip olmak için ise yapmanız gereken tek şey size sunduğumuz oyunu gün içerisinde, yani 24 saat içinde, sisteminize yüklemek ve oyun keyfini doyasıya yaşamak.

Bugünkü ücretsiz oyunumuz olan The Cursed Wheel isimli bu oyunda uzun bir zamandır gizemini koruyan Mayan piramidinin esrarını çözmeye çalışıyorsunuz. Oyunda sahip olduğunuz tüm becerilerinizi kullanarak lanetli tekerliği döndürmeniz ve Stone Guardian'ı ortadan kaldırarak hazineye ulaşmanız gerekiyor.

Oyunu bilgisayarınıza indirmek için [url=""]tıklayın[/url].

Not: Bu oyunu 9 Mart 2009 - 10.00'a kadar bilgisayarınıza indirip aktive edebilirsiniz! Oyunu indirdiğinizde, zip dosyasını boş bir klasöre açın ve "readme" dosyasındaki talimatları uygulayın...

Tüm konu: Bugünkü ücretsiz oyunumuz: The Cursed Wheel

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Oyundaki dereceniz...

Hiper£l£v£nKids
08-03-2009, 10:59   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

İndirince yazacağım..

emrehan
08-03-2009, 11:01   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

bende indirince yazacağım

Kapalı Hesap (79876)
08-03-2009, 11:55   |  #4  
Kapalı Hesap
1,252 mesaj

Bende indirince yazarım aklıma gelirse. Kahkaha
BEn bu oyunu sanki oynadım ama dur bakalım.

Fattur
08-03-2009, 17:50   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Artık başka sorular sorsak?
KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

Son Düzenleme: Fattur ~ 08 Mart 2009 17:51
taliptako
08-03-2009, 17:59   |  #6  
Yıllanmış Üye
308 mesaj

indirdimde oyunu anlamadım:D güzel bişeyede benzeniyor

cam-ali
09-03-2009, 01:57   |  #7  
Yıllanmış Üye
281 mesaj

Sıkıcı Duran Ama Eğlenceli Bi Oyun Ben İndirmedim Ama Daha Önceden Çok Oynardım Seviye Yazarım Şimdide Yalancı Çıkmayım Hatırlamıyorum :D