bütün yorumlara açık bi konu

Seyhan Bahçe
21-09-2010, 15:05   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
146 mesaj

selam herkese  bugun gidip açıköğretim meslek lisesine kaydımı yaptırdım ve bilgisayar bölümünü seçtim ve bu konuda sizlerin yardımı ile hangi dallı seçmeme yardımcı olursanız çok sevinecem. yazıldığım bölüm bu (Bilişim Teknolojileri Alanı (Bilgisayar Teknik Servisi, Ağ İşletmenliği, Web Programcılığı, Veri Tabanı Programcılığı< ileride rahat bi şekilde işe girebileceğim bi dalı söylerseniz sevinirim elim  teknik servis konusunda yatkın geliyor ama önemli olan ileride  rahat bi iş bulabilinecek bi  dalı seçmek sizlerden gelen yorumları beklıyorum şimdiden teşekkürler <

Seyhan Bahçe
21-09-2010, 18:11   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj

kimse yazmıcakmı bişey

Atilla Sarıtaş
21-09-2010, 18:26   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5,871 mesaj

Ne tesadüf :) Bende 2 gün önce gidip kaydoldum senle aynı durumdayım ve yarın yüzyüze eğitim göreceğim yere gidip alt bölüm seçeceğim :) 

http://maol.meb.gov.tr/html_files/alanlar/04%20bilisim.pdf 

Yukardaki linkten biraz olsun bilgi sahibi olabilirsin. Şuan benimde kafam çok karışık yarın gidip muhattap olacağım öğretmenden daha detaylı bilgi almaya çalışacağım. Bilgisayar Teknisyenliğine nedense daha sıcak bakıyorum çünkü elle tutulabilir birşey parçalarla birebir alakalı olmak vs. :) Ama ileriye dönük düşününce fikrim değişiyor. Bilgisayar Teknisyenliği birazdaha 'köşe başı bilgisayarcısı' diye tabir ettiğimiz şekilde iş imkanına sahip oluyor (en azından ben öyle biliyorum) veri tabanı, web tasarım ya da ağ işletmenliği sanki daha iyi bi seçim :)
Kafa karışık işte yorumlara göre bakıcaz :)))

Buradan gelecek yorumlara benimde ihtiyacım var :) 

Son Düzenleme: Atilla Sarıtaş ~ 21 Eylül 2010 18:52
Seyhan Bahçe
23-09-2010, 11:51   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj

dediğim gibi benimde alnıma teknik servis  geliyor.Bu yüzden  geniş bir bilgiye sahip olmak istedim sizlerden gelen  yorumlar sayesinde de dahada sıkı sarılma gayreti duydum ama ileriye bakarsak bi yönden de   parada lazım mutlaka hele bide ewli ve çocuk sahibiysen mutlaka geliri olan bi bölüm seçmek zorundasın yanlışım varsa düzeltebilirsiniz ! ben daha yüz yüze eğitime diğer dönem başlıyacağım için  şimdiden araştırayım dedim atilla sana başarılar

Atilla Sarıtaş
23-09-2010, 12:06   |  #5  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Teşekkürler. Gelecek hafta başlıyorum kısmetse formalite işlemler bitirdim bugün. Sanada başarılır alanında kariyer yapman dileğiyle :)

Seyhan Bahçe
23-09-2010, 12:19   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj

ben daha  alanımdaki dalı seçmedim daha bu arada sen  yaş normal ben 23 yaşındayım okul bitince 28 olcam  oğlumla beraber okula gitcez :D  okumanın yaşı yok haydi okula ......

Atilla Sarıtaş
23-09-2010, 12:26   |  #7  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Ben alanımı seçtim alt dalları henüz seçemedik gelecek hafta içinde belli olur oda bakıcaz artık :)
Öğüt vermek gibi olmasın ama daha gecikmeden halletmen lazım bu işi. 

Seyhan Bahçe
23-09-2010, 12:33   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj

teknik servis diyorum ama  bakalım hayırlısı ben yüz yüze eğitim için  ikinci sene başlıcam açıköğretim olduğu için  sen hangi bölumu seçtin

Atilla Sarıtaş
23-09-2010, 12:40   |  #9  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Pazartesi belli olacak(mış). Öğretmen ben halledicem demişti bende fazla üstelemedim şuan tek bildiğim Bilişim Teknolojileri öğrencisi olduğum :)
Ters birşey olursa müdahele ederim zaten tutup kafasına göre yere yazarsa görüşürüz o zaman :))
İşlemler tam olarak bitince burada belritirim merak etme.

Seyhan Bahçe
23-09-2010, 12:45   |  #10  
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj

benimde bilişim teknolojileri  açık öğretim mi senin ?

Atilla Sarıtaş
23-09-2010, 13:42   |  #11  
Yıllanmış Üye
5,871 mesaj

Evet Açık Öğretim. Aynı durumdayız bi fark yok :))