C# MAKALE VİDEO WEB SİTE ADRESLERİ

Kapalı Hesap (79876)
26-12-2008, 21:31   |  #26  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
1,252 mesaj
candygirl
Gülüş Konu en üstte kalsın diye böylemi yapıyorsun. Forumdaki diğer üyeler bilmiyor herade bunu birtek sen yaptığına göre. işaretlerden oluşan ve boş mesajlarını daha öncede görmüştüm silmişsin. Tamam verdiğin linkler güzel ama kötü iz bırakıyorsun. Amaç paylaşım olsa bu kadar uğraşmassın.
Paylaşmak kelimesini siper edip spamlık yapıyor gibi bi halin var.

Ben sana niye bu kadar taktım kendine bi sor ?

hmm o noktalama işaretlerini bende görmüştüm. Boş ver bu kadar agresif olma. Konuyu ayakta tutmaya çalışıyor. Paylaşım olsun diye. Kaldırmış o boş mesajları Boşuna tartışma.Hem verdiği linkler güzel bazılarının c# la alakası yok  bazıları yabancı ama  aralarında kaliteli sitelerde var.
Hem bu siteler i bulmak için googlede 1 yıl araştırma yapmış. mühim olan insanların faydalanması.
ürfet34
Konuyu enüste çıkarmakmı? ....... konuyu ilk sırayamı çıkarıyormuş güldürme beni :) :)
Bilmiyormuş gibi yapma sen güldürme beni KahkahaGülüş

Kapalı Hesap (79876)
27-12-2008, 13:29   |  #27  
Kapalı Hesap
1,252 mesaj

Söylediğimi niye tersinden anlıyorsun benim söylediklerim candygirl ü eleştriyorum.  Senin amacının paylaşmak olduğunu söyledim. Verdiğin linklerde güzel, yani güzel bir paylaşım yaptığını ima ettim. Emeğine sağlık.

Ayrıca ben senin imzana birşey söylemedim. Benim mesajım da öyle bişey yazmıyor. Ben senin imzana karışamam. Benim mesajımdan alıntı yaparak böyle diyemessin. Benim mesajımdan alıntı yapıyorsan sadece bana konuş.

Linkleri googleden bulmanada birşey demedim. sadece googlede araştırma yaptığını söyledim ki bunu sende söyledin.

Burada yapıcı olmaya çalışıyoruz bu konunun ilk açıldığı hali hatırlıyormusun ?  Yazdığımız eleştirilerin hiç mi faydası olmadı. Bu hale gelene kadar.

Herşeyi biliyorsanız bu forumda ne işiniz var diye somuşsun. Daha öncede söyledim. "Paylaşım" sende bunun için burdasın. Burasıda gayet bilgi düzeyi açısından iyi bir forum "Türkiye'nin ençok sata pc dergisinin forumundasın hatırlatırım".

İyi çalışmalar...

ürfet34
27-12-2008, 18:28   |  #28  
OP Yıllanmış Üye
154 mesaj
JeWoR
Söylediğimi niye tersinden anlıyorsun benim söylediklerim candygirl ü eleştriyorum.  Senin amacının paylaşmak olduğunu söyledim. Verdiğin linklerde güzel, yani güzel bir paylaşım yaptığını ima ettim. Emeğine sağlık.

Ayrıca ben senin imzana birşey söylemedim. Benim mesajım da öyle bişey yazmıyor. Ben senin imzana karışamam. Benim mesajımdan alıntı yaparak böyle diyemessin. Benim mesajımdan alıntı yapıyorsan sadece bana konuş.

Linkleri googleden bulmanada birşey demedim. sadece googlede araştırma yaptığını söyledim ki bunu sende söyledin.

Burada yapıcı olmaya çalışıyoruz bu konunun ilk açıldığı hali hatırlıyormusun ?  Yazdığımız eleştirilerin hiç mi faydası olmadı. Bu hale gelene kadar.

Herşeyi biliyorsanız bu forumda ne işiniz var diye somuşsun. Daha öncede söyledim. "Paylaşım" sende bunun için burdasın. Burasıda gayet bilgi düzeyi açısından iyi bir forum "Türkiye'nin ençok sata pc dergisinin forumundasın hatırlatırım".

İyi çalışmalar...

ewt arkadaşım yanlışlık oldu senden çok özürdiliyorum afedersin bi aptallık yapımışım :)
yanlış anlamışım daha doğrusu fazla okumadım senin mesajını demek tars tarafımdan kalkmışım bugğn tekrardan özürdilerim saygılar sevgiler.. iyi çalışmalar :)

Kapalı Hesap (79876)
27-12-2008, 23:43   |  #29  
Kapalı Hesap
1,252 mesaj

Mühimdeğil kardeş. Kenidini bu kadar suçlama birazda ben anlatamamışım demek istediğimi.
Paylaşımlarının devam etmesi dileğiyle...

TechExpert
01-01-2009, 23:47   |  #30  
Yeni Üye
29 mesaj

Kusura bakmayın arkadaşlar geyik cevaplar olduğundan hepsini okuyamadım ama aralarında size önerebileceğim 2 adres var.

Her zaman ki gibi 1. http://www.csharpnedir.com 2. ise http://www.yazgelistir.com

CSharpNedir'de gerçekten Türkiye'deki en profesyonel insanlardan bazıları bulunmaktadır.

ürfet34
04-01-2009, 18:35   |  #31  
OP Yıllanmış Üye
154 mesaj

ewt katyılıyorum ama bizler 100 tane kaynak var iken neden 2 tanesinden yararlanalım dimi ama verdiğin o 2 adres dediğin gibi çok güzel c# makaleleri var :)