Casper marka dizüstü İYİMİDİR?teknik desteği falan

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
ziyaaa
10-02-2009, 01:11   |  #51  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
309 mesaj

casperın  iyi olan nesi varki şiddetle almamanızı tavsiye ediyorum.

Fatih_ARMAĞAN
10-02-2009, 09:21   |  #52  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,804 mesaj

vatandaş Casper asıldır iyimidir die sormuş herkezden yorum beklemiş herkes yorum yazmaktan hangisi iyi hangisi kötü olayını tartışmaya girmiş.

biribirine yalancı diyenlermi ararsın felan. bana yanlış yere gittin gördün diyenler. felan herkez gibi bende yorumumu yazdımç kimseyede yalan borcumun olduğu bi yer değil burası ben gördüğümü bildiğimi ve tecrübelerimi paylaştım kimseyldee polemiğe girmedim..

Bana göre casper kaliteli bir marka değildir. isteyen dinler isteyen dinlemez bu kadar basit. yok sen yanlış biliyosun benim bildiğim daha dogru tarzında bir tartışmaya gitmenin anlamı yok.
saygılar.

transit
10-02-2009, 19:21   |  #53  
Üye
96 mesaj
kylie
casper alanın aklına şaşarım
kylie

bu yorumundan ötürü sizi biraz daha saygılı olmaya davet ediyorum ben de casper kullanıyorum ve çok memnunum
teknik servis olarak bence en iyi servislerden birisi
herkes istediği markayı kullanabilir
senin beğendiğinin başkası beğenmez belki
casper kullananlardan bu konuda özür dilemen gerekir
herkesin aklı kendine
kırıcı olduğunuzun farkında mısınız
başkalarına akılsız deme hakkını kendinizde nasıl buldunuz ki

okfbgnc
10-02-2009, 19:32   |  #54  
Yıllanmış Üye
259 mesaj
kylie
burada yorum yazarken dikkat et arkadaşım ne öyle yalancı falan? kimse yalan söylemiyor burda olanı söylüyor arkadaş kafam karışık diye sormuş gereken cevap veridi diye mi yalan oluyor yoksa adi bir markayı çok iyi koştur al demek mi? sen önce bunu düşün dell gibi bir laptop duruken gidip casper alanın aklına şaşarım ben.gerçi ben aldım iyidir demişsin güle güle kullan senin aldığın iyi çıktı diye hepsi süper değil maalesef.arada tüm markalarda mutlaka sorunlar olur olmaması imkansız zaten sen 1 milyon üründe çıkan 100 tane hatalı ürüne değil genelde kalitrsiz ürün üreten markaya bak.
bak bakalım ben burada kime yalancı demişim.mesajı biraz daha dikkatli okursan sevinirim benim demek istediğim şu casper aldım kullanıyorum bence iyi bu yüzden övüyorum ve bu akılsızlık oluyor ne yani akılsız olmamak için yalancı mı olayım casperi övmeyeyim mi düşüncelerimin tersini mi söyleyeyim.yani kimse yalancı değil herkes görüşünü söylüyor ama ben iyi düşünürken kötü söylersem yalancı olurum değil mi.umarım bunu anlamıştırsın şimdi mesaj yazarken dikkat konusuna gelince yazılan mesajın dikkatli okunmasını öneriyorum bende sana ve kimse düşüncelerini paylaştığından dolayı akılsız falan değildir.seviye peşindeysen bunu irdelemen gerekir

Banned
10-02-2009, 19:40   |  #55  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj
transit
kylie

bu yorumundan ötürü sizi biraz daha saygılı olmaya davet ediyorum ben de casper kullanıyorum ve çok memnunum
teknik servis olarak bence en iyi servislerden birisi
herkes istediği markayı kullanabilir
senin beğendiğinin başkası beğenmez belki
casper kullananlardan bu konuda özür dilemen gerekir
herkesin aklı kendine
kırıcı olduğunuzun farkında mısınız
başkalarına akılsız deme hakkını kendinizde nasıl buldunuz

ben düşünclerimi söyledim arkadaşım kimseden özür dilemek zorunda değilim bunu için asıl kırıcı olan sensin bu mesajınla asıl sen farkında değilsin onu deme sebebim daha iyi markalar duruken casper gibi bir markayı tercih edenlerin düştükleri hatayaydı bunu akılsız ya da aptal manasında söylemedim ayrıca nasıl saygılı olacağımı bana hatırlatıcak en son insan sensin bunu unutma.kullanırsan kullan bundan bana ne ama kalkıpta herkesin bildiği bir konuda da çok iyiymiş gibi bilgi verme ben istediğim kadar casper çok iyi diyeyim bu maalesef bazı gerçekleri değiştirmiyor sende bunu anla.

Banned
10-02-2009, 19:48   |  #56  
Banlandı
5,024 mesaj
okfbgnc
bak bakalım ben burada kime yalancı demişim.mesajı biraz daha dikkatli okursan sevinirim benim demek istediğim şu casper aldım kullanıyorum bence iyi bu yüzden övüyorum ve bu akılsızlık oluyor ne yani akılsız olmamak için yalancı mı olayım casperi övmeyeyim mi düşüncelerimin tersini mi söyleyeyim.yani kimse yalancı değil herkes görüşünü söylüyor ama ben iyi düşünürken kötü söylersem yalancı olurum değil mi.umarım bunu anlamıştırsın şimdi mesaj yazarken dikkat konusuna gelince yazılan mesajın dikkatli okunmasını öneriyorum bende sana ve kimse düşüncelerini paylaştığından dolayı akılsız falan değildir.seviye peşindeysen bunu irdelemen
sen ne dersen de arkadaşım ama senin bu mesajını okuyan herkes casperi övmediği için bir nevi yalancı konumuna düşmüş durumda ne yani casper iyi sende bunun için iyi diyorsun kötü deyip yalancı olmamak için öylemi! o zaman bizlerde iyi olduğu halde kötüdür demekle yalancı oluyoruz buradan çıkan anlam bu asıl sen mesajını çok dikkatli oku.

bakıyorumda taktınız akılsız lafına ben bu lafı millete demedim tamam mı nasıl bir iblgisayr olduğu gün gibi ortada olan bir ürünü seçmenin yanlışlığını belirtmek için söyledim sende kalkıp beni sanki bunu herkese söylemişim gibi göstermekle seviyeni çok güzel belli ettin.

Son Düzenleme: Kylie ~ 10 Şubat 2009 19:50
dextercan
10-02-2009, 20:24   |  #57  
Yıllanmış Üye
1,624 mesaj

KYLİE ÇOK YÜKLENEN VAR SANA:D(bende dün yazmıştım hatırlatırım)Ağır konuşduğunu kabul et ama transit haklı

ziyaaa
10-02-2009, 20:27   |  #58  
Yıllanmış Üye
309 mesaj

Bende casper alanın aklına şaşarım almayın cok sorunlu herşeyi sorun servis denen birşey yok .

dextercan
10-02-2009, 20:29   |  #59  
Yıllanmış Üye
1,624 mesaj

ateşe mazotla gitme arkadaşım:D

Banned
10-02-2009, 20:36   |  #60  
Banlandı
5,024 mesaj
dextercan
KYLİE ÇOK YÜKLENEN VAR SANA:D(bende dün yazmıştım hatırlatırım)Ağır konuşduğunu kabul et ama transit haklı
arkadaşım karabatak gibi ikide birde çıkıp bana laf yetiştirme ben ne dediğimin çok iyi farkındayım nerede ağır konuşmuşum söylermisin casper alanın aklına şaşarım dedim diye mi ağır konuştum hala aynı şeyi düşünüyorum casper bu ülkedeki en iyi servislerden biri değil çok iyi bir markada değil bunu bilmeyende çok azdır bu konularla biraz alakası olan herkeste bilir.akıllı olanlar zaten benim söylediklerimi üstüne alınmaz.burada yapılacak hatayı belirtmek için dedim bunu bu konuda söyleyecek daha iyi bir şeylerin yoksa sırf bana laf yetiştirmek için araya girme istersen gireceksende kendi fikirlerini yaz milletin ne dediğini değil.

okfbgnc
10-02-2009, 20:39   |  #61  
Yıllanmış Üye
259 mesaj
kylie
sen ne dersen de arkadaşım ama senin bu mesajını okuyan herkes casperi övmediği için bir nevi yalancı konumuna düşmüş durumda ne yani casper iyi sende bunun için iyi diyorsun kötü deyip yalancı olmamak için öylemi! o zaman bizlerde iyi olduğu halde kötüdür demekle yalancı oluyoruz buradan çıkan anlam bu asıl sen mesajını çok dikkatli oku.

bakıyorumda taktınız akılsız lafına ben bu lafı millete demedim tamam mı nasıl bir iblgisayr olduğu gün gibi ortada olan bir ürünü seçmenin yanlışlığını belirtmek için söyledim sende kalkıp beni sanki bunu herkese söylemişim gibi göstermekle seviyeni çok güzel belli ettin.

herkes adına konuşman yanlış tekrar anlatayım  bence casper iyi o yüzden iyi derim  sana göre kötüdür o yüzden kötü dersin sende bende düşüncelerimizin aksini söylersek yalan söylemiş oluruz ama burada ne sen yalancısın ne ben ne de casperi sevmeyen diğer üyeler.görüşler kişiseldir bana göre iyi olan sana göre olmayabilir.
akılsız lafını herkese söyledin diye birşey demedim casper ürününün övenlere söyledin bunun farkındayım ne yani bu seni aklar mı? forumda herkes casperi övse herkes akılsız mı olacak

okfbgnc
10-02-2009, 20:42   |  #62  
Yıllanmış Üye
259 mesaj
ziyaaa
Bende casper alanın aklına şaşarım almayın cok sorunlu herşeyi sorun servis denen birşey yok .
bence sen önce bir kendi aklını irdele buradaki casper kullanıcılarına akılsız diyemezsin isteyen istediğini kullanır isteyen istediğini savunur

Banned
10-02-2009, 20:45   |  #63  
Banlandı
5,024 mesaj

kendimi aklamama hiç gerek yok arkadaşım bu bir.
bu markanın ne olduğunu bilen biliyor bu iki.
ben bu marka iyi değil diyorum bu üç.
evet paran varsa casper alınmaz bu olsa olsa saflık olur bu dört.
ben kimseye akılsız demedim bu konuda düşülecek hatayı belirttim bu da beş.
isteyen istediği markayı alır beni ilgilendirmez ama sanırım bu konuda fikrimi belirtmeye burada hakkım var sen nasıl bu marka iyidir ne yani aksini söyleyip yaalancımı olalım diyerek bu konuda aksini savunanları zan altında bıraktınsa (bende bunun çok iyi farkındayım)bende bu markayı alanların aklına şaşrım dedim bu kadar basit.

Son Düzenleme: Kylie ~ 10 Şubat 2009 22:54
okfbgnc
10-02-2009, 20:54   |  #64  
Yıllanmış Üye
259 mesaj

sana açık açık anlattım anlamak istemiyorsan yapacak bir şey yok son kez anlatayım.casperi övmeyenler yalancıdır demiyorum kimseyi zan altında bırakmıyorum görüşlerinin aksini söyleyen yalancıdır diyorum.bu daha bundan basit bir şekilde anlatılamaz anlamayan da anlamaz.fakaat casper alanın aklına şaşarım demek asıl zan altında bırakmak ve aşağılamaktır.bu bu kadar basit tartışmayı uzatmaya gerek yok bu yorumları forumdaki diğer üyelere bırakalım kim ne anlıyor bir görelim.

ReFeRaNSs
10-02-2009, 21:04   |  #65  
Yıllanmış Üye
1,225 mesaj

Bu konu gereğinden fazla uzadı. Daha önceki cevaplardaki gibi teknolojik aletler şams işidir, buna hiçbir markanın bir etkisi olmaz, ama görünen köy klavuz istemez burada yapılan 2-3 yorumla bu firma ne ileri gider, nede aşağı düşer.

Herkez görüşünü belirtmekte özgür kimse kimseyi zan altında bırakamaz.

Şimdi A ilindeki casper kötüdür B ilindeki casper süperdir. Olabilir, beş parmağın beşide birmi? değil markaya bakmak değil de servise bakmak gerekir.
    Türkiyenin her yerinde servisi var diye hiçbir şeye atlmak doğru değildir servis için 3-5 kuruş ödense çokmu?
    Ben daha öncede fikrimi belirttim casper dşında bir marka alması konusunda arkadaşa gereken yorumumu yaptım.gerek f/p oranında olsun gerek servis olsun diğer markaların servislerinin casperden iyi olduğu kanısındayım.
   Casper firmasından aldığım sağlam webcam ekran kartı yüzünden vistada çalışmadı ve 5 kez servis kapısı aşındırdım 2 kez ist. fabrikaya gitti sağlam diye geri geldi bu servis bana neden demedi ekran kartı düşük bu yüzden olmuyor diye. lafı uzatmaya gerek yok bu konunun burada kapanmasını umut ediyorum

Saygılar...

Banned
10-02-2009, 21:11   |  #66  
Banlandı
5,024 mesaj

ya arkadaşım hala aynı şeyleri söyleyip duruyorsun sana anlatamadığım nedir acaba evet AKLINA ŞAŞARIM dedim çünkü casper iyi bir marka değildir bunuda üstüne alınan alınır sen aldın iyi çıktı diye bu onun iyi olduğunu göstermez biz burada bunu anlatmaya çalışıyoruz ne yani casper çok süper bir marka bizde casperi haksız olarak eleştiriyoruz öylemi sence bunu yapma amacımız nedir söylermisin bana millet gidecek dell alacak asus alacakta ben mi zengin olacağım benim bu işte hiç bir çıkarım yokki bu markaları savunayım burada casperde gitsin adam gibi bilgisayar üretsi bizde burada casper şahanedir hemen alın diyelim seni bilmem ama ben emin olmadığım bir konuda iyidir diyemem.

artık bu konuda herhangi bir yorum yazmak istemiyorum onun içinde tartışmaya devam edilecekse benden herhangi bir alıntı yapılmadan yapılmasını tercih ediyorum ben söylediklerimin arkasındayım ve ne dediğiminde çok iyi farkındayım aynı şeyleri ondur tekrar etmekten çok sıkıldım isteyen istediğini alır bu insanların bileceği bir şey ben diyeceğimi dedim nasılsa.

okfbgnc
10-02-2009, 21:55   |  #67  
Yıllanmış Üye
259 mesaj

aynı şeyleri söylediğimin farkındayım bunun sebebini açıkladım.bende casper iyi çıktı diye hep iyi çıkacak diye birşey demiyorum bu tüm markalar için geçerli.casper den ben de para kazanmıyorum dediğin gibi sadece yorum yapıyorum senin gibi.fakat mesele ben casper kullanıcısıyım,casperi övüyorum,ama akılsız oluyorum ve benim gibi casper kullananlar ve övenler akılsız oluyor sen burada birilerini aşağılamak akılsız diye onları küçük düşürmek için konuşmuyorsun ama söylenen bazı laflar da buna çıkıyor.çok basit yaa mesela burada birisi asusu övüyor ben kullanıyorum tavsiye de ediyorum diyor.bunu desteklemeyenler de asusu anlatırlar şöyledir böyledir alınmamalı falan filan.amaa asus kullanan da alan da öven de akılsızdır dersek bu görüş belirtme,tartışma,fikir alışverişi olma yolundan çıkıyor hakarete giriyor.yoksa casperi al yerden yere vur banane bende makinamı para sayarak aldım ki maliyetinin bilmem ne kadarını kazandı casper ben birşey kazanmadım.

Banned
10-02-2009, 22:00   |  #68  
Banlandı
5,024 mesaj

asıl sen konuşmalarına dikkat et burada habire bana karşı mesaj atan sensin arkadaş benim önceden sana karşı bir mesajım var mı?

Banned
10-02-2009, 22:07   |  #69  
Banlandı
5,024 mesaj

tamam arkadaşım isteyen istediğini alsın yeter artık ya mesaj yazmak istemiyorum bir daha buraya bundan sonra kendi aranızda tartışın siz ben yokum.bu konuda daha fazla bulunmak bana yakışmıyor.

Son Düzenleme: Kylie ~ 10 Şubat 2009 22:16