CD vermiş olmak için CD vermek

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Kapalı Hesap (640)
08-02-2004, 01:12   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba,
Son zamanlarda ya benim görüp kullanmadığım program kalmadı, ya yeni birşeyler üretilmiyor ya da bilgisayar dergilerimiz "CD verdik işte" mantığıyla içine değecek birşeyler koymayı es geçiyor, ya da hiçbiri! Gülümseme Aldığım dergi içerisinde tanıtılan ya da bahsi geçen bir yazılımın deneme sürümü dergiyle gelen CD'nin içinden çıkmadığında çok üzülüyorum. Örnek, dergimizin yeni yazılımları tanıtan "yeni yazılım testleri" sayfası. Bu ay bu sayfalarda bahsedilen ürünlerden en önemlileri CD içeriğinde yoktu. Ben şahsen Photoimpact XL'i, Greenstreet publisher'ı, steinberg clean'i denemek isterdim, Easy Password Manager yerine. Kısacası, evet eChip Code diye birşeyin varlığından haberdarım, ama açıkçası bir Chip okuru olarak bununla yetinmiyorum ve dergiyi okurken gördüğüm deneme sürümü olan bütün programları aynı ayın hediye CD'sinde görmek istiyorum. Sadece CD vermiş, diğer dergilerden geri kalmamış olmak için ek maliyete gereksiz CDler edinmek istemiyorum.
Teşekkürler

maxinter
11-02-2004, 17:51   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Dediklerin az birşey doğru fakat bence CHIP editorleri elinden geleni yapıyorlar. Tam sürüm programlar zaten hepsine bedel. Diğer dergileri bilmem ama ben CHIPe güveniyorum. Çünkü abonesiyim ve yıllardır bu dergiyi okuyorum..Gülümseme