Çekiliş Razer'den 1337 Kişiye 500$ lık Oyun Paketi

Osman0006
24-10-2010, 17:32   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
280 mesaj

Arkadaşlar Razerin bir çekilişi, kazananlara 500$ LIK oyun kiti hediye ediyorlar , kayıt olduktan sonra çekilişe katılabilmek için 10 kişiyi kendi referansınızdan kayıt olması gerekli, aşağıda açıklamayı veriyorum türkçe çevirisini google translateden yaptım hatalar olabilir, sizlerle paylaşmak istedim, daha fazla bende ayrıntısını bilmiyorum,kayıt olduktan sonra adres , telefon , şehir gibi bilgileri giriyorsunuz 25 EKİM 2010 son kayıt tarihi.

[/url]

Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us

US $ 500 değerinde - - ödüllü oyun çevre birimleri Razer dairesi oluşacak kapınıza sevk sağ - Uzman bir seçim 25 Ekim 2010 yılına kadar şanslı bir fan puan Razer tarafından desteklenmektedir iyi oyun paketi alacak Oyun Fare, ideal Profesyonel Oyun Yüzey ve Gaming Keyboard (sadece istiyorum hangisini bize - it's senin), Razer Megalodon 7.1 Gaming Headset Ses, Razer Armadillo2 Mouse Kablo Yönetim Sistemi, bir Razer Tutum Tee, Razer Çantası, Razer Dişli Raf ve Razer l33t Paketi.

Biliyoruz. o overkill tam arayın. bu anlamsız arayın. Biz sadece büyük bir badass olmak için hiçbir değiştirme yoktur inanıyorum. Biz de *. MOAG katılan insanlar için yarışma için 1337 ödül var Heck, hatta Chuck Norris gurur duyardı.

Zaten okuma şaşkın hissettiğini, bu sayfada çıkabilirsiniz ve bırakın. Eğer düşünüyorsanız bu delicesine büyük pakt bir parçası olmak için bir çekim değersin - Aşağıda şimdi kayıt olabilirsiniz. Eğer Arizona, Zimbabve veya Tibet karlı tepelerinde İster Biz dürüst bir lanet etmiyorum. Bu mavi gezegendeki her oyun ve adil bir atış alır size katılım teyit kez tüm ayrıntılar mevcuttur. Için cesur - 1337 üzerinden ödüller, atılır ve gerçekten tutulmuş Razer için vardır, hardkore zorluk içinde bekliyor.

REFLİ LİNK

REFSİZ LİNK

Son Düzenleme: Osman0006 ~ 24 Ekim 2010 18:04