Cep telefonu pazarına giren yeni marka Mipo

seto__
19-02-2024, 18:12   |  #1  
seto__ avatarı
OP Yönetici
Teşekkür Sayısı: 41
869 mesaj

Artık Türkiye akıllı telefon pazarında bir yeni marka daha var. Şirketten yapılan açıklamaya göre Mipo, Türkiye'de akıllı telefon pazarına girdi. Şirket AR-GE merkezi desteğiyle telefon üretimini Türkiye'de, kendi tesislerinde kurduğu üretim bantlarında gerçekleştiriyor. Marka, şu an için M17, M25, M33 ve M46 Pro olmak üzere 4 farklı modelini pazara sundu, yakın zamanda markanın amiral gemisi olacak M46 Plus ve M59 modellerini de satışa sunacak.

Mipo Yönetim Kurulu Başkanı, ana odaklarının teknoloji üreterek katma değer sağlamak ve yeni istihdam alanları oluşturmak olduğunu söyledi. Ayrıca sadece cep telefonu üretmekle kalmayıp, yakın zamanda farklı teknolojik ürünleri de tüketicilere sunmayı planladıklarını  da belirtti.

Şu an için Mipo M17'nin fiyatı inernet üzerinde 5200 TL, M45'nın fiyatı 6800 TL civarı. Bu fiyatlarla marka, vergi indirimli telefon almak isteyen öğrenciler için de uygun gibi duruyor.

excel_mustafa
23-02-2024, 18:17   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,446 mesaj

ürünlerin teknik özelliklerini biraz inceledim. nerdeyse tüm parçaları eski teknoloji ve alt seviye. en üst modelde bile 16 nm işlemci ve 720p ekran var. kamerası hakkındaki detay bilgileri internette bulamadım.