chip cd si ile ilgili sorum olucak?

HPQ-User
09-02-2009, 22:12   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

byselim sormuş:
Bu ayın chip cd sini aldım.Amacım PHP-MYSQL ÖĞRENMEK İÇİN ALDIM Ama dersi izlemek için açıyorum İlk baştan başlıyorum  2 izliom sonra 3 4 5 6 konular açılmıyor ve onları anlamadanda diğerlerine geçemiyorum Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Core 2 Quard

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

eymennn
10-02-2009, 00:00   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj

cd yi otomatik çalıştırma sağ tıklayıp aç de we cd'nin içinde ayrı ayrı olması dosyalar olması lazım. onları teker teker açabilirsin.

mesut_illegal
10-02-2009, 07:31   |  #3  
mesut_illegal avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
810 mesaj

aynı sorun bendede var eymennn arkadaşın dediği gibi yapıyorum ama tadımı açırdı bu sorunun başlarda olması..

bide chip DVD'sidir o.

can_yasar
11-02-2009, 12:13   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

yardım için teşekkürler ama siz sorumu anlamadınız. menu hatası var evet ama onu düzelttim sadece isimleri hatalı yazılmış. benim sorunum şu:

derslerin tamamını ve diğer dosyaları pc ye attığımda başlat.exe çalışmıyor.
dvd den sağ salim okuyor ama pc ye attığımda okumuyor neden?

pekcan46
25-02-2009, 00:35   |  #5  
Yeni Üye
48 mesaj

BURAYI OKUYUN ÇÇÖÖZZZÜÜMMM
Öcelikle videoları bilgisayarına kaydet sonra türkçe karekter düzeltmesi değil,
menü yazan dosyayı tıkla orada gösterilen videoların sırası ve adı yazıyor, bende baktım , klip dosyasını açtım ve senin o dediğin kliplerin adını menüde yazdığı şekilde değiştirdim, yani yani 6 da '04_04_php nasıl çalışır' mesela klip dosyasında 04_04 klibin eksik harflerini yerine koyarsan düzelir.
Yani mesele türkçe karekter deyil mesele menüdeki isim ile klip videosundaki isimlerin aynı olmayışı,menüyü değiştiremeyeceğine göre klip videosunun adını değiştir.