CHIP Kasım 2009 Sayısı Genel

Der Rote BaroN
31-10-2009, 19:01   |  #1  
Der Rote BaroN avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,531 mesaj

Ekim sayısını ayın 28'inde bulabilen ben, nedense Bursa bayiilerinden ancak bugün yani 31'inde bulabildim. Her gün sordum ve bugüne denk geldi.
Kasım sayısında güzel bilgiler var. CEBIT gözlemleri, bilişim dünyasından haberler ve ürün incelemeleri. Teknoloji mağazaları ile ilgili inceleme de yine iyiydi. M.Markt'ın kalitesini de ortaya koydu. Bugün Bursa Zafer Plaza'da gezdiğim Bimeks mağazasından sonra bu firmayı pc mağazası yerine beyaz eşya satıcısı konumuna sokmakta ne kadar haklı olduğumu da düşündürdü....

Tüm dergiler, bu ay Win 7'ye odaklanmışlar. Henüz bu bölümü okumadım ama gezindiğim kadarıyla güzel bilgiler bulunuyor. Ne hikmetse Win 7 satan pekçok sitede veya tanıtan pekçok dergide Win 7'nin tanıtımı, Microsoft ağzıyla yapılıyor. Microsoft, 'Susun!' mu dedi, merak ediyorum. Sağlıklı bir ürün paketi kıyaslaması göremedim. (Sürüm farkları)

Win 7 ile ilgili bir kitapçık vermişler. 176 sayfa. Herhalde maliyeti dergi fiyatından hayli yüksektir. Bence ne CHIP, ne de rakip dergiler bu tür pahalı çözümlere gitmemeliler. Tiraj için özellikle. Bunun yerine pdf'lerinizi de kabul ederiz. Hele ki piyasada bugün gördüğüm bir derginin verdiği hediyeleri görünce bayağı garipsedim. Dergiyi almamda kesinlikle etkisi olmadı, almadım da. Bana dergiyi aldıran, kapaktır. (Manşettir.)

DVD'de de lanse edildiği gibi güzel eğitimler var. Henüz bakamadım yine. Şöyle 1 saattir bir gözden geçiriyorum. Ekim sayısına göre okuma sürem, artmış. Bunu belirtmek isterim.

Son Düzenleme: Der Rote BaroN ~ 31 Ekim 2009 19:05
Kapalı Hesap (76993)
31-10-2009, 19:51   |  #2  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

Baya şanslısınız , ben Ekim sayısını anca ayın 7'sinde bulabildim bakmadığım gazete bayisi kalmadı merkezde. Doğal olarak Kasım sayısı da elime geçmiş değil ama her ay olduğu gibi dolu dolu bir Chip olduğu kesin. Son olarak diğer dergilere inat 1 ay 3 ay demo vermektense 1 yıllık G Data lisansı verdiği için de şimdiden teşekkür ediyorum :)

Kapalı Hesap (90304)
01-11-2009, 10:27   |  #3  
Kapalı Hesap
646 mesaj

yokbe ne şansı koskoca okmeydanında satan yok bende gidiyorum ya eyüp ya da zincirlikuyu ndan alıyorum

Deniz Kocatürk
15-11-2009, 13:42   |  #4  
Yeni Üye
21 mesaj
Alıntı: Sting  
Baya şanslısınız , ben Ekim sayısını anca ayın 7'sinde bulabildim bakmadığım gazete bayisi kalmadı merkezde. Doğal olarak Kasım sayısı da elime geçmiş değil ama her ay olduğu gibi dolu dolu bir Chip olduğu kesin. Son olarak diğer dergilere inat 1 ay 3 ay demo vermektense 1 yıllık G Data lisansı verdiği için de şimdiden teşekkür ediyorum :)
Gazete bayilerinde genelde çabuk bitiyor. Ben hep büyük marketlerden alırım. Çünkü stokları çok oluyor... Sizede öneririm..

proofweb
16-11-2009, 23:20   |  #5  
Yıllanmış Üye
148 mesaj

bende ayın 31nde aldım bizim burası istanbulun küçük yerlerinden ama her yerde var nerdeyse

pelindeveci
01-12-2009, 14:54   |  #6  
Üye
51 mesaj

bulamıyorum kı hep bıtmıs oluyoır