Chip-Online bazılarının babasının çifliği mi?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
nonpasaran
01-04-2010, 18:56   |  #1  
nonpasaran avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,216 mesaj

İnanın  ne bu kadar sert bir başlık atmak nede böyle sert bir yazı yazmak istemezdim.Ama artık burnuma kadar geldi.

Forumda Turkish devoloper diye bir kullanıcı mı,moderatör mü yoksa bu forumun Ali kıran baş keseni mi olduğunu anlayamadığım bir şahıs var.Bu şahısın elinde konu silmeikonu kitleme ve yorum silme yetkisi olmasına rağmen bütün yazdığı yazılar ne hikmetse "Okuyucu Haberleri" bölümünde!!!Yaptığı iş genelde daha evvel onlarca platform da yayınlanmış haberleri tekrar daktilo edip servis etmekten öte olmayan bu arkadaş yazdığı yazılara en ufağından dahi eleştiri getiren yorumları anında hiçbir hakka,hiçbir kurala, hiçbir hukuka dayanmadan tamamen kendi eleştiri kaldıramayan sorunlu kişiliğinin aldığı kararlarla silmekte ve forumda terör estirmektedir.Bu durumu moderasyona bildirmeme rağmen daha evvel de bu gün de sadece konu tamamen silinmiş ve kimseye hiçbir açıklama yapılmamıştır.Altta bu moderatörün son yanıtları görünüyor;

Bu sorunlu şahsiyet bugün de İE ile ilgili bir haber yayınlamış ve mançukya isimli bir üye hiçbir şekilde hakaret veya forum kurallarına aykırılık içermeyen  eleştirisel bir yorumla konuya katılmıştı.Ardından bu hazımsız şahsiyet bu kadarcık eleştiriye bile tahammül edeemiş ve mesajı silmiştir.Ardından mançukya isimli üye bu mesajı yayınlamıştır

ardından ben konuya müdahil oldum ve alttaki mesajı yayınladım

bu konuyu denetmenlere şikayet ettim metni de alttadır; eğer konu silinirse veya cevap silinirse silinmeyene kadar tekrar yazacağımı da belirtirim; "Beyler bu adamın (Tr.dev.) bu forumda istediği gibi at oynatmasına işine gelmeyen her yorumu hak hukuk tanımadan silmesine,yanıt verdiği son bilmem kaç onuncu konuyu kilitlemesine daha ne kadar seyirci kalacaksınız burası bu adamın babasının çiftliği mi? ayrıca okur haberleri kısmında mesaj silme ve konu kilitleme hakkı olan bir adamın haberlerinin yayınlanası ne kadar etik ?!!" 

• Şimdi kardeşim bu adam bu forumun ağası mıdır?
  •  Forum kuralları bu sorunlu adam için geçerli değil midir?
  •  Hepsinden önemlisi bu adam kendisine verilen yetkiyi suistimal edip böyle sorumsuzca kullanıp üyelere zulmederken siz sevgili moderatörler ne iş yaparsınız???

Nonpasaran

Son Düzenleme: nonpasaran ~ 01 Nisan 2010 19:03
stalone
01-04-2010, 19:03   |  #2  
stalone avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
264 mesaj

bu turkish developer ile recep baltaş bi acayipler zaten.tamam iyiliğine iyi ama azen de recep abi öyle bi laflar söylüyorki çok sert.ayrıca bu turkish developer ın zaten ben amacını anlayamadım ne yapıyor ne ediyor.yinede bunları olumlu bir eleştri olarak düşünsünler.sonuçta biz aynı forumu paylaşıyoruz ve insanız yani....

Serkan Karadaş
01-04-2010, 19:10   |  #3  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

şikayetiniz elbette değerlendirilecektir ancak lütfen hitap şeklinizi değiştiriniz. bardağın taşacağını anladığınızda taşmasını beklemek yerine taşmadan önce önlemini alma çabasında olmalısınız.
ayrıca,
" Doğrudan bir başka kullanıcıya hitap eden mesajlar göndermek. CHIP Online forumlarında kişilerin kendi aralarında mesajlaşmasına izin veren bir özel mesajlaşma sistemi bulunmaktadır. Eğer biriyle doğrudan iletişime geçmek istiyorsanız bunu kullanın. "
kurallarda da belirtildiği gibi yaptığınız bu davranış Chip Online Forum Kurallarının ihlalidir.
değerlendirilmek üzere ve gereksiz tartışmaların yaşanmaması için konuyu kilitliyorum.