CHIP Online CEBİT 2008'de Buluştu İşte RESİMLER!

Reborn91
13-10-2008, 07:55   |  #51  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,307 mesaj

Artık bir sonraki buluşma antartikada olsada gelicem kafaya koydum bir kere :)

Borga-x
13-10-2008, 08:47   |  #52  
İlk Maestro
11,767 mesaj

Walla ben sıkıldım bu mevzudan. Bundan sonra buluşmalarda kımseyı çağırmayı düşünmüyoruz. İsteyen gelir bulmak isteyen bulur bizi. Bizim ekip belli. Serkan Karadaş, Koray, Ben ve Selçuk İslamoğlu.. Bu dört adam CHIP Online etkinliklerinde herzaman var. Mesela Tunca'nın gelmek isteyeceğini bilirim. Çünkü Tunca ile de cok zaman geçirdik. Ama onun dışındaki insanlar bu tip etkinlikler yakında olmadığı sürece gelmiyorlar. Neyse işte resimler

Buda Bonusu

Kapalı Hesap (53751)
13-10-2008, 09:08   |  #53  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,036 mesaj

Bundan sonra buluşmaların demirbaşı listesine benide ekleyin lütfen:)İstanbul'a geldiğimden beri yaşadığım en süper olay buydu CeBIT bir yana forumdan abilerimizle yüz yüze muhabbet gerçekten çok hoş herkese bir dahaki buluşmaya katılmasını şiddetle tavsiye ederim:)

Borga-x
13-10-2008, 10:51   |  #54  
İlk Maestro
11,767 mesaj

Dediğim gibi bu 4 kişi dışında bir Allahın kulu geleceğim demesine rağmen gelmemiş, bizi hayal kırıklıgına uğratmışlardır. Ben dünkü buluşmada nerden baksanız 7-8 kişi olacağımızı düşünmüştüm.

Reborn91
13-10-2008, 11:36   |  #55  
Reborn91 avatarı
Yıllanmış Üye
3,307 mesaj
Borga-x
Walla ben sıkıldım bu mevzudan. Bundan sonra buluşmalarda kımseyı çağırmayı düşünmüyoruz. İsteyen gelir bulmak isteyen bulur bizi. Bizim ekip belli. Serkan Karadaş, Koray, Ben ve Selçuk İslamoğlu.. Bu dört adam CHIP Online etkinliklerinde herzaman var. Mesela Tunca'nın gelmek isteyeceğini bilirim. Çünkü Tunca ile de cok zaman geçirdik. Ama onun dışındaki insanlar bu tip etkinlikler yakında olmadığı sürece gelmiyorlar. Neyse işte resimler

Buda Bonusu

Yok borga abi gerçekten gelecektim. Ama geç uyanmışım malesef. Sonuçta sanal ortamda doğru düzgün takıldığım tek forum chip.com.tr . Neyse inşahllah yakın bir zamanda yeni bir etkinlik olur da yüzünüzü kara çıkartırım Gülümseme

Bu arada bonus ta süper Kahkaha

Son Düzenleme: Reborn91 ~ 13 Ekim 2008 11:37
Koray Kocaman
13-10-2008, 19:13   |  #56  
Koray Kocaman avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,876 mesaj

Tabiki..

Compex yaklaşıyor, ilerliyen günlerde compex buluşması için detaylı bilgi vericem forumdan uzak kalmayın.

Ayrıca;
Compex'de Borga abi ile kullanıcılarımıza süprizimiz bile var Cool
Değil mi borga abi_? Beğendim

Son Düzenleme: Koray Kocaman ~ 13 Ekim 2008 19:18
onlineTR
13-10-2008, 20:26   |  #57  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

bu nasıl bonusturr borga abi.....:))) guzel fotolar ama kım kımdır bılmıyoruzz:)

omer_6134
13-10-2008, 21:00   |  #58  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj
onlineTR
bu nasıl bonusturr borga abi.....:))) guzel fotolar ama kım kımdır bılmıyoruzz:)

Sırasıyla (Büyükten KüçüğeKahkaha)
Selçuk İslamoğlu > Morg'a-x Gülümseme (Borga-x) > Serkan Karadaş > Coşkun Olca

Bonus = BeğendimBeğendim

Koray Kocaman
13-10-2008, 21:22   |  #59  
Koray Kocaman avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,876 mesaj

Diğer resimlerde bende yer almaktayım.

Razorback
14-10-2008, 08:26   |  #60  
Yıllanmış Üye
712 mesaj

bonus chip online çalışanı mı acaba merak ettim.????????? Selçuk Abideki gibi yaka kartı varda gerçi başka bir standın kızıdır herhal..

omer_6134
14-10-2008, 13:15   |  #61  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj
Me@
Diğer resimlerde bende yer almaktayım.
Unuttum seni Koray abi :) Zaten tek sen kalıyorsun.
Razorback
bonus chip online çalışanı mı acaba merak ettim.????????? Selçuk Abideki gibi yaka kartı varda gerçi başka bir standın kızıdır herhal..
Ne Chip'i ya Gülümseme

Razorback
14-10-2008, 15:03   |  #62  
Yıllanmış Üye
712 mesaj
OOOOMMMMEEEERRRR
Ne Chip'i ya Gülümseme
nerden bileceksin. belli mi olur. hem izinsiz bir şekilde bir kızı çekip internete koymanın doğru olmayacağını düşünürsek.. Gülümseme

betulmk
14-10-2008, 15:40   |  #63  
Yeni Üye
36 mesaj

sevgili borga abi gelipte orda yalnız kalan tek kişiyimdir herhalde...Durumu selçul abi,serkan ve çoşkun kurtarmış gibi duruyorlardı....evet bu fuar için uzun yoldan geldim ve türlü sanşsızlıklarla fuara geldim fakat söz verenler ortada yoktu hem kırıldım hemde çok sinirlendim...Güven konusunda acayip sarsıldım neyse......

Borga-x
14-10-2008, 16:25   |  #64  
İlk Maestro
11,767 mesaj

Şöyle bir durum var yanlız. 13-13:15 gibi buluşup standa gidilecekti. Ben bile geç kaldım. Benden önce gelenler zaten stantta idi.
Razor bence bonus fotosunu buyutuyon kızın yüzü görülmüyor ki bu üsturuplu giyinmiş bir hatun..
Bu arada Compexde birşeyler yapmayı düşünüyoruz

Koray Kocaman
14-10-2008, 19:39   |  #65  
Koray Kocaman avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,876 mesaj
Borga-x
Şöyle bir durum var yanlız. 13-13:15 gibi buluşup standa gidilecekti. Ben bile geç kaldım. Benden önce gelenler zaten stantta idi.
Razor bence bonus fotosunu buyutuyon kızın yüzü görülmüyor ki bu üsturuplu giyinmiş bir hatun..
Bu arada Compexde birşeyler yapmayı düşünü
Evet, Güzel bir süpriz sizi bekliyor arkadaşlar..

Z1mBaBwE
15-10-2008, 15:52   |  #66  
Yıllanmış Üye
2,674 mesaj
Borga-x

Buda Bonusu

Yanlış anlamayın ancak biraz konu dışı olucak kimse kalkıpta izmirden,ankaradan vs.şehirden sizin buluşmayı yaptığınız şehire gelmez yada bizim buluşmayı ayarladığımız şehre siz gelmezsiniz bundan sonra kimseyi çağırmıycaz diyerek ayrımcılık yapmış olduğunuzu gösteriyorsunuz.O zaman herkez bir grup kursun forumda her grubun üyesi sadece birbirlerine yardım etsinler bilgisayar ile ilgili sorunlarda

TuncaBozkurt
16-10-2008, 13:20   |  #67  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Gelemedim ben arkadaşlar. Aslında gelemedim değil gelmedim.Kahkaha Gelmeyi istiyordum, hatta daha önce de söylemiştim ama yol gözümde büyüdü açıkçası. Ama Compex'e ve 2009 CeBIT'e kesinlikle geleceğim. Yine kesinlikle demeyeyim amaKahkaha

Bu arada Coşkun abi hani CeBIT'e gelmiyordun?Kahkaha

@R3QU3M
Şunu söylemeliyim: Forumda gruplaşma çok da iyi bir şey olmaz. Çünkü böyle bir durumda üyeler arasında kutuplaşma olabilir. Şu sıralar bildiğim kadarıyla pek ateşli bir tartışma yok ama geçmişte çok sayıda bu tür tartışmlar oldu. Bu tartışmaların birkaç tanesinde ben de bulundum. Ama bu tartışmalar bir süre sonra bitti. Eğer gruplar kurulursa her grupta grubun başındaki kişinin destekçilerinin bulunması durumu oluşur. Yani "aa bu grubu x kurmuş. hadi gireyim" düşünceleri mümkündür. Ve eğer bu tür bir gruplaşma olursa zaten az olan aktif üye sayısı iyice azalır.

Son Düzenleme: TuncaBozkurt ~ 16 Ekim 2008 13:34
Kapalı Hesap (53751)
16-10-2008, 14:28   |  #68  
Kapalı Hesap
3,036 mesaj
tuncab
Bu arada Coşkun abi hani CeBIT'e gelmiyordun?Kahkaha
Burs buldukta gittik daKahkaha

Borga-x
17-10-2008, 09:03   |  #69  
İlk Maestro
11,767 mesaj
R3QU3M
Yanlış anlamayın ancak biraz konu dışı olucak kimse kalkıpta izmirden,ankaradan vs.şehirden sizin buluşmayı yaptığınız şehire gelmez yada bizim buluşmayı ayarladığımız şehre siz gelmezsiniz bundan sonra kimseyi çağırmıycaz diyerek ayrımcılık yapmış olduğunuzu gösteriyorsunuz.O zaman herkez bir grup kursun forumda her grubun üyesi sadece birbirlerine yardım etsinler bilgisayar ile ilgili
Bence sen yanlış anlamış ve boyle bır cvp yazmışsın. Ben tabiki İst. il sınırları içerisinde bulunan arkadaşları kastederek konuştum. Kimsenin kalkıpta İzmirden veya başka bir memleketten gelipte sırf bir fuar için bir gününü ve parasını harcamasını beklemiyorum.

Bu yüzden benim veryansınım sadece İst. için geçerlidir. Biz İstanbulda yaşayanlar olarak toplanıp bir yerlerde buluşabiliyoruz. İzmir veya Mersin aynı bizim yaptığımız buluşmaları kendileri organıze edıp buluşabılır. Böyle gruplaşma gibi bir düşüncem olmadı hiç.