Chip yetkililerine...

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
win
03-11-2012, 22:25   |  #1  
win avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
279 mesaj

Chip'in yeni web sitesi artık çok karışık.Eski sitenin kullanım kolaylığı vardı.Artık Chip iyicene kötü olmaya başladı.Eski sayılarını okuyorum da o zamanlar ne güzelmiş (1996-2011) Artık siteye pek yeni konular koymuyor,dergide de 2,5 ay web sitesinde bütün yayınladıklarını topluyor.Hiç memnun değilim.Eskide çıkardığı konuları yeniden dergiye koyuyor.Artık bu müşteriyi kandırmaktır yani bu kadar da olmaz.Buradan Chip yetkililerine sesleniyorum: Artık düzelin toparlanın eskisi gibi olun .    Mesela eski chip dergileri DAHA KALINdı. Artık daha farklı şeyler koyun dergiye! bir bir buçuk ay sitede yazanları derginin içine tıkmayın ! Bir de web sitesi tasarımınızı kolaylaştırın.Ekşi sözlüğe chip yazın bakın. chip hakkında birsürü kötü yorum var.Bir de her ay sayıya Ashampoo'nun yazılımlarını koymasın her ay başka bir şey koysun.Ashampoo'nun yalakası gibi duruyor chip.Böyle devam ederse ben bu siteden çıkarım.hesabımı da kapatır gider pcworld'e pcnet'e üye olurum.onlar en azından doğru düzgün birşey yapıyorlar.

Son Düzenleme: win ~ 03 Kasım 2012 22:32
Selçuk İslamoğlu
04-11-2012, 10:16   |  #2  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Eleştirileriniz için teşekkürler.

Dikkate alınacaktır.