chip yöneticileri size ulaşamıyorum 3 gü

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
HPQ-User
02-05-2010, 10:52   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

dislektik sormuş:
sorumu yukarıda yazdım bilgisayar sorunum yok ama size ulaşabileceğim tek yer burasıydı......

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
Arkadaşlar bilişim ortamındaki yenilikleri takip etmek ve kendimi geliştirmek amacıyla size üye oldum.Sorunum şu üyeliğim sırasında hata verdi.Şu anda üyeliğime ulaşamıyorum.E posta adresimle yeniden kaydolmak istediğimde bu adres kullanılıyor diyor.Parola anımsat dediğimde böyle bir kayıda rastlanmıyor diyorsunuz.sorun nedir.Yeni kayıt vermiyorsunuz.Eski kaydıma ulaştırmıyorsunuz.Ben bir eğitimciyim surunumu çözümlerseniz sevinirim.Acil lütfen artık.sizi tercih ettiğim için üye olmuştum ancak chip bu sorunumu ne zaman çözecek beklemekten sıkıldım artık......

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.0; Trident/4.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30618; OfficeLiveConnector.1.3; OfficeLivePatch.0.0)

Serkan Karadaş
02-05-2010, 11:01   |  #2  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

yeni bir kullanıcı adıyla foruma üye olduktan sonra Chip Online yöneticilerine, giriş yapamadığınız önceki kullanıcı hesabınız hakkında bilgi veriniz.