Chrome 8 hazır, İndirin!

CHIP Online
03-12-2010, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Google Chrome sonunda sekizinci sürüme de ulaştı: Tüm yenilikler ve indirme bağlantısı burada...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/chrome-8-hazir-indirin_23875.html

Resimlerle: Yeni başlayanlar için Google Chrome

Google'ın web tarayıcısı Chrome hızla gelişmeye devam ediyor. Bir süredir geliştirici kanalında yayınlanan Chrome 8, sonunda final sürüme ulaştı ve resmi olarak indirilmeye sunuldu.

Chrome'u 8.0.552.215 sürümüne yükselten son güncellemede asıl amaç, sayıları 800'ü bulan güvenlik açıklarını ve hataları ortadan kaldırmak. Ama bu arada bazı önemli yenilikler de hemen göze çarpıyor. Örneğin yeni Chrome, dahili bir PDF okuyucu ile birlikte geliyor. Yani internetteki PDF dosyalarını açmak için ekstra bir yazılıma gerek kalmıyor, Google Chrome bu dosyaları kendisi açabiliyor. Üstelik bunu yaparken, PDF dosyaları ile birlikte gelen önemli tehditlerden de etkilenmiyor.

Henüz bir anlam taşımasa da, Chrome 8 Google'ın çok yakında hayata geçireceği Chrome Web Store'unu da eksiksiz olarak destekleyen ilk sürüm.

Eğer Chrome sisteminizde yüklüyse, muhtemelen 8.0.552.215 sürümüne zaten otomatik olarak güncellenmiş olmalı. Chrome 8'i indirip kurmak isteyenler ise, aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir...

Download: Chrome 8.0.552.215

Tüm konu: Chrome 8 hazır, İndirin!

İzleyin: Chrome'dan ışık hızı videosu!

Resimlerle: Yeni başlayanlar için Google Chrome

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Chrome 8'i denediniz mi?

Jubei76
03-12-2010, 12:11   |  #2  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

Google Chrome 8.0.552.215 Göz kırpma ben şimdiden kararlı 9 sürümünü bekliyorum.

alpbilgekagan
11-12-2010, 01:15   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
111 mesaj

Gercekten Google, Chrome ile muhtesem isler yapiyor. Bana Firefox'u biraktiran tarayicidir. Bilgisayarimi zorlamadan hizli internet sefasi yapiyorum. Chrome'un felsefesi her anlamda en hizli olmak. Hiz tutkunlarina tavsiye ederim. Ayrica kisa zamanda guncelleniyor. Bu sayede yeni ozellikleri hemen kullanmaya baslamak mumkun. Tek sorun online divx yurutmedeki sikintidir. Divx Web Player programina uyumlulugu arttirilirsa daha iyi olacaktir.