Chrome Gözümden Düştün

pctrans
28-09-2008, 22:03   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
542 mesaj

chrome çıktığında ilk kullananlardandım hızını olağan üstü bulmuştum açıkçası taa ki 2 gün önceye kadar mükemmel hızına rağmen flash ve browser oyunlarda hiçde iyi değilmiş.reklam gibi olmasın oyunlar1 adlı siteyi hemen hemen hepimiz biliriz farkına varmadığım birşey chrome bilgisayarımdayken internet oyunlarını başlatırken ne yazık ki adobe shockwawe çalışmıyo ve oyunlarda küçük doonmalar meydana geliyo bu bi 3 5 sn sürüyo ve oldukça sinir bozuyo fakat ie de böle bi sorunumuz yok ama bu hıza bu kadar alışmışken tekrar ie ye dönmek zorunda kalmamız açıkçası chrome için hiç iyi olmadı bu sorunun yalnızca bende olduğunu sanmıyorum

buusernameyoktur
28-09-2008, 22:47   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
32 mesaj

cromeda silverlight vidolarınıda görüntüleyemedim. çok poüler sitelerde bile hatalı gösterimler oluşturuyor. bazı siteler js lerinden dolayı donup kalıyor. ben en sık kullandığım siteleri crome ile doğru dürüst kullanamayınca crome'u sildim attım

muammerturkmen
28-09-2008, 23:30   |  #3  
Yıllanmış Üye
359 mesaj

ya bilmem farkındamısınız ama http://www.google.com/chrome/index.html?hl=tr buraya bağırta bağırta Windows için Google Chrome (BETA) yazmışlar beta ne biliyormusunuz bilmiyorum ama daha tam kararlı sürüm değildir eğer hata varsa bildirin diyorlar, bildirin böyle hataları türklerinde teknolojiye uzaktan bakmak yerine destek verdiğini anlasınlar :), ie nizin zamanında verdiği hataları anlatsam ie yi bile kaldırırdınız tabi nasıl kalktığını araştırmak lazım önce :S, önce araştırın google ın arka planda ne yapmaya çalıştığını sonra silin o zaman daha istekli olursunuz silmede o zaman gerçekten bahaneniz olur ;)

I Love GS
28-09-2008, 23:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
448 mesaj

hmmm
galiba sana katılıyorum
:D

hiç böyle düşünmemiştim

tr bildirsek anlarlarmı acaba :D

muammerturkmen
28-09-2008, 23:39   |  #5  
Yıllanmış Üye
359 mesaj

türkçe ingilizce sözlük var onuda kullanabilirsin yada sistemden anlıyorsan zaten az ingilizce ile çok şey anlatabilirsin prof. ing gerek yok, error with www.xxx.xxx de onlar anlar zaten :) yada neyse artık yaratıcılık sana kalmış, türkçe yazsanda olur onlar birini bulur çevircek türklerde var google amcada (onlar uzaktan bakmamış yaaa) emek veren onlar ingilizceye çevirttiriveri merak etme sen :D, sen daha google amcayı tanımamışsın, neler yapıyo o göstermeden