Chrome ?

Mustafa@PC
25-04-2009, 18:52   |  #1  
Mustafa@PC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Bilgisayarıma daha önceden de chrome'u yüklemiştim ama o zaman beta idi,beğenmemiştim.

Şimdi full sürümünü yükleyince memnunum gayet hızlı,ama aklıma takılan birkaç soru var.

1)Neden Default olarak home page butonu yok ?
2)Kopyala yapıştır yaparken neden bazen bir önceki kopyaladığımı yapıştırıyo ?
3)Chrome'da iken chipte neden konu özellikleri butonuna tıklayamıyorum ?

MicrosoftGenci
25-04-2009, 19:23   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
304 mesaj

kodlama yaparken özelliklerini kısıtlamışlar eski kopyaladığın bir yazı veya resim sağlam olsun diye üzerinde sol tuşla bir kere tıkla çünkü kodlama yapan grubun gözünden kaçan bir kaç kod eksiklik var...

H@ckerCesur
26-04-2009, 11:40   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj
Mustafa@PC
Bilgisayarıma daha önceden de chrome'u yüklemiştim ama o zaman beta idi,beğenmemiştim.

Şimdi full sürümünü yükleyince memnunum gayet hızlı,ama aklıma takılan birkaç soru var.

1)Neden Default olarak home page butonu yok ?
2)Kopyala yapıştır yaparken neden bazen bir önceki kopyaladığımı yapıştırıyo ?
3)Chrome'da iken chipte neden konu özellikleri butonuna tıklayamıyorum ?

1- Chrome sade bir tarayıcı sonuçta herkes home dügmesini kullanmıyor. Ve seçime baglı yapmışlar.
2- Böyle bir sorunla karşılaşmadım. Belki de sen ctrl+c tuş kombinasyonuna tam basamamış olabilirsin ya da bakmadan basıyorsan elin yanlışlıkla başka tuşa gelmiş olabilir.
3- Sonuçta yeni bir tarayıcı ve sanırım bir bug. Arada bende benzer şeylerle karşılaşıyorum. Bazen butonlara tıklanmıyor bazen de linklere Göz kırpma

Genel olarak güzel bir tarayıcı. Hatta bunla ilgili de bir konum vardı. Galiba aşık oldum Chrome ye diye Gülümseme
şu anda chrome ile yazıyorum. Chipin temasıyla da uyumlu süper. Gözünü devirmiş

Son Düzenleme: H@ckerCesur ~ 26 Nisan 2009 11:42
Mustafa@PC
26-04-2009, 11:48   |  #4  
Mustafa@PC avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Evet,çok hızlı tarayıcı.

Ahmet Ertuğrul
27-04-2009, 16:48   |  #5  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,651 mesaj

Betası %35 daha hızlı. Opera 10'daki Turbo'yu almışlar ama daha iyi hale getirmişler. Şöyle ki Opera 10'da Turbo açıkken açtığın sayfadaki resimleri düşük kaliteli olarak açma suretiyle sayfa açılışını hızlandırıyor. Chrome Beta'da önce resimleri düşük kalite yükleyip daha resmin tamamı açılmadan kalitesini de iyileştiriyor. Opera 10'daki gibi kötü kalmıyor resimler. Bu arada aynı bug betada da var.