cimatron

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
mustafacoban
16-02-2005, 18:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

cimatron bilen varmı arkadaşlar ,elinde notlaarı olan yada cimatron konularını anlatan web adresi bilen varmı yanliz törkçe olması tercih sebebi ingilcesi yada italyancası olsa da olur yanlız benim italyancama göre bulamadım  
ok kolay gelsin
şimdiden teşekkürler

mustafacoban
02-03-2005, 17:14   |  #2  
OP Taze Üye
18 mesaj

cimatron hakkında bilgisi olan arkadaş yokmu ?

senaryo
02-03-2005, 19:38   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

aynı dert benim başımdada var

hacker_23
02-03-2005, 20:04   |  #4  
Yıllanmış Üye
744 mesaj

arkadşlar bu konu hakkında bilgisi olan yokki sizlere cevap verilmiyor sizlere yanlış cevap mı verelim istiyorsunuz  bilmiyoruzki cevapta vermiyoruz yani...Göz kırpma
ama merak etmeyin bilen birisi varsa muhakkak cevaplıyacaktır.

Sniper27
04-03-2005, 18:58   |  #5  
Yıllanmış Üye
217 mesaj

Evet arkadaşım bu konu ile ilgili Catia yardım bölümünede mesaj bırakmışsın.Ben Cimatron programını kullanmayı bilmiyorum.Zaten pek hoşumada gitmadi.Diğer bilindik 3D yazılımlarına pek banzemiyor(Catia,UG vb. gibi).Belkide benim hergün görmek zorunda kaldığım bu proramın eski sürümüdür.Yeni sürümünü görmedim açıkçası,fakat yinede bu programın anlatımı buluna eğitim CD'si elimde mevcut.Belki diğer programlar kadar geniş bir anlatımı yoktur ama yinede başlangıç olarak iyidir herhalde.Benim halamın oğlu bu programın profesyonel kullanımcısı belki onda daha geniş anlatımlı bir şeyler vardır,bu konuyu onada sorarım.Catia yardım bölümündede yazdığım gibi ad/soyad ve adres bilgilerini mail olarak gönderirsen CD'leri sana gönderebilirim.Birde bu program piyasada pek yaygın değil ve hangi sektörde kullanmayı amaçladığınıda bilmiyorum ama yinede seninde dediğin gibi fazla not zarar vermez.
Son söz:Bilgi paylaştıça çoğalır.
Lütfen birbirimize elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışalım.

nexty
27-09-2005, 08:58   |  #6  
Taze Üye
6 mesaj

arkadas muhendisim.net te gir orası aradıgın adresss