CM5 çıkacakmı?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
11-02-2004, 13:34   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
44 mesaj

Firmalar ayrılmış Cm sürümü CM5 le son bulacak deniliyordum ama CM-5 daha çıkmış değil

edolin
11-02-2004, 19:46   |  #2  
Yeni Üye
23 mesaj

Dostum en son herkesin bildiği gibi 2003 / 2004 sezonu çıktı. Eğerki birdaha CM çıkacaksa bu elbette Eylül - Ekim 2004 aylarında olur. Deiklerin doğru iki kardeş ayrıldılar. Bunların yola belki CM ile aynı fakat isimleri farklı oyunlarla yola devam edeceği olası bir durum. Gerisini bilmiyorum Seneye göreceğiz ne olmuş nasıl olmuş

cbahtinur
15-02-2004, 09:41   |  #3  
Yıllanmış Üye
176 mesaj

Bence bu oyun fırmalar ayrıldıgından dolayı baska bır ısımle cıkar ama delıler gıbı oynanan bu oyunun 05 cıkması gerek.

Gökhan Varişler
18-02-2004, 17:18   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

cm serilerini sigames ve eidos ortak çıkartıyorlardı fakat ayrılmışlar ve iki firma ayrı ayrı oyunlar çıkartacaklarmış sigames önce davranmış ve cm4ün devamı niteliğinde olan fm5          (football menager 5)i 2004ün 4. çeyreyinde piyasaya çıkartıyorlarmış daha ayrıntılı bilgi almak için www.fifacmtr.com sitesinden bulabilirsin sigames oyunun sitesini bile çıkarmış yazdığım sitede oyunun sitesini bulabilirsin.Soru

suleyman
18-02-2004, 23:57   |  #5  
Yeni Üye
46 mesaj

Sigames ve Eidos'un ayrılması gerçekten üzücü. Şimdi ayrı yollarda devam edecekler. "varisler3" ün dediği gibi Sigames, FM5'i hazırlamış bile, çıkış tarihi ble belli (2004-Sonbahar). Fakat Eidos da ondan geri kalmamış ve Beautiful Game Studios adlı firma tarafından CM5 hazırlanmaya başlanmış ve Ağustos ayında çıkması planlanıyor. Fakat detaylı bilgi verilmiyor.  Yani, Eidos daha hızlı davranmış aslında.

Evet, CM adı Eidos'ta kaldı belki ama ben Sigames'in FM5'inin daha iyi olacağı görüşündeyim. Bekleyeceğiz ve göreceğiz, hangisi daha iyi olacak. Zor bir tercih olacağa benziyo. Her iki oyunun da ayrı ayrı fanatikleri olur tahminim. Ama gönül isterdi ki hiç ayrılmasalardı da biricik CM'miz olsaydı dimi? Gülümseme