Cnet Pro200 Driver yüklenmiyor(ACİLL)

leon23
15-09-2007, 13:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Cnet pro200 eternet kartı aldım bilgisayarımın pcı slotuna taktım fakat windows driver'ını bulamadı ben den istedi. Kartla beraber gelen cd'nin içinde install yoktu ben de driver olarak cd-rom sürücüsünü gösterdim. Orada da driver buluna madı dedi bn de internet sitesinden uyğun driver'ı indirip kurmayı denedim fakat install yoktu bn de o klasör ü gösterdim yine driver bulunamadı dedi ne yapmalıyım
Not:ACİL....

XxXDaRKoXxX
15-09-2007, 14:22   |  #2  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

merhaba

windows açılırken yeni aygıt bulundu demesi gerekiyor cd içinde install u aratınız

yoksa içinde tek tek dolaşın exe li dosyalara bakınız yine olmazsa

denetim masası-->aygıt yöneticisi nden aygıtı tanımlayınız yani windows açılırken gelen o hata raporunu burdan cd ile  yükleyiniz o size istediği dosyayı büyük bir olsaılık yazacaktır

leon23
15-09-2007, 14:39   |  #3  
OP Taze Üye
17 mesaj
XxXDaRKoXxX
merhaba

windows açılırken yeni aygıt bulundu demesi gerekiyor cd içinde install u aratınız

yoksa içinde tek tek dolaşın exe li dosyalara bakınız yine olmazsa

denetim masası-->aygıt yöneticisi nden aygıtı tanımlayınız yani windows açılırken gelen o hata raporunu burdan cd ile  yükleyiniz o size istediği dosyayı büyük bir olsaılık yazacaktı

Balonuk içinde zaten yazıyo yeni donanım bulundu diye fakat driver'ı bnden istiyo bn de cd'i hedef gösteriyorum fakat bulamıyo ama gariptirki cd'nin içinde exe dosyası yok diğer denetim masasını ise daha yapmadım şimdi yapıcam