Çok garip bir hata alıyorum! Yardım edermisiniz?

Kapalı Hesap (158332)
20-10-2010, 20:09   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 2
268 mesaj

Online oyuncusuyum ve HELPERMAX adlı yazılıma ihtiiyacım var. Fakat geçen gün sistemime Win32 virüsü bulaştı. Güvenli modda taratarak sildirdim. Ama şimdi vürüs temizlendi oyunum açılıyor fakat yardımcı programım olan helpermax şu şekilde bir hata veriyor.

Bunun çözümünü biliyorsanız. Lütfen yardımcı olun. Format vs hepsini yaptım işe yaramıyor. Dosyanın sürümlerini teker teker denedim hepsinde aynı hata veriyor.

Herkese yardımları için şimdiden teşekkürler.

scorpion0121
20-10-2010, 23:34   |  #2  
scorpion0121 avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
26 mesaj

Oyun oynuyorsan hile yapmamalısın.
Mesela ben hiç hile yapmadım :)

Kapalı Hesap (158332)
20-10-2010, 23:45   |  #3  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 2
268 mesaj

Arkadaşım bu bir hile değildir. Yardımcı bir programdır. Silkroadın hilesi yoktur. Bu size skillere basmanızda yani sizin yerinize karekterinizin lwlını yükseltirken sizin yerinize 1 den 8  e kadar tuşlara basar. Bu iş insanın parmaklarını yoruyor.Onun için kullanıyorum. Ayrıca bir şeyin hile olup olmadığını bilmek için kullanmak ve test emek gerekir bir şeyi söylemek kolaydır fakat söylediğinizi duymak sizin için zor olsa gerek ki hiç bir bilgi sahibi olmadan ve hiçbir gerekçe göstermeden beni burada küçük duruma düşürüyorsun.
Bu konuda bir özürü hak ettiğimi düşünüyorum. Fakat yapmazsanda o senin küçüklüğünüzdür diyerek görüşünüzü dikkate almıyacağımı belirtmek isterim.

Bir şeyin ne olduğu önemli değildir, ne amaçla kullanıldığı önemlidir.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (158332) ~ 20 Ekim 2010 23:48