Çok Önemli, Yardımınıza İhtiyacım Var !

game over
09-10-2011, 05:40   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
234 mesaj

Arkadaşlar bugün 12 saat önce anakart işlemci ve ram aldım bilgisayarıma upgrade ettim.
anakart msi 880 gma e45
işlemci phenom x4 970
ram hyperx ddr3 1600 mhz
var olan kasam atrix'in önde mavi led ekranı olan siyah kasa ve kendisinin 450 watt'lık psu'su
yaklaşık 12 saattir hatta tam 12 saattir bilgisayar açık. bi saat carbon oynadım sadece, vga ekran kartım var. 
biraz önce internette dizi izlerken, kendiliğinden çat diye kapandı ses mes çıkmadan. gün içindede bazen donmalar yapıyordu, mesela bilgisayarda bişey yüklersem bişey kurarsam mouse imleci donuyordu basamıyordum bişeye falan.. neyse çat diye kapandı şimdi açılmıyor. gözünüzü seviyim daha yeni aldım herşeyi ne olmuş olabilir napmalıyım? prizden çıkardım taktım, açmaya çalışınca 1 veya 2 salise ışık yanıp sönüyor bir kez öndeki led. sanki anlık elektriği alıp stop ediyo gibi tuhaf anlamadığım bişey. psu falan mı yetmedi? ne yapmam lazım bütün aldığım bugünkü parçalar yandımı gittimi off ! nolur yardım edin.

game over
09-10-2011, 13:37   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
234 mesaj

Kimsenin Yardımcı Olacağı Yok Sanırım ?

Erdem_Aydın
09-10-2011, 13:45   |  #3  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj

Büyük ihtimalle güç kaynağın bozulmuştur küçük bi ihtimalde anakart. Bi bilgisayarcıya götür baksın bilgisayara.