Combofix mi Microsoft revcory console mu sebeboldu

ince855
21-11-2009, 14:16   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

sevgili arkadaşlar pek kadim chip online dostlarım umarım bana yardımcı olabilirsiniz
bnm toshiba m celeron 80gb hdd 1 gb ram 1.44 ghz bi laptop var  yaşadığım sorunlar söle bu laptopun biosuna girdigimde supervisor ve user passworlari devredışı bırakamıyorum sadece değiştirebiliyorum
bunu nasıl düzeltebilriim ikinci sorunum laptoptan avastı sildim, superantisuperware ı silmeden combofix yukledim çalıştırdım combofix in yeni sürümüne günceledim, taradı taraken  masaüstü explorer.exe dosyasını kapattı yeniden açtı en son siz kapatmayın ben reset atarım dedi karışmadım  ama reset yapınca laptop biturlu açılmıyor ne winxp cd si çalıştırabiliyorum nede linux çünkü cdden boot edemiyorum
şifreyi girdikten sonra işletim sistemi seneçenekleri gelio ordada iki seçenek var
1microsoft recovery comsole
2 microsoft win. xp professional
1 i seçtiğimde
ntldr sıkıştırıldı
yeniden başlat = ctrl+altgr+del yazıyor
2.yı seçtiğimde  mavi ekranda
bir sorun algılandı bilgisayarınızın zarar görmemesi için windows kapatıldı yazıyor
2 paragraf daha var ama yazmıcam en son teknik hata kodu şöyle
stop: 0x00000078 (0x78aa528, 0xc0000034, 0x00000000, 0x00000000)
f8 ile güvenli moda yada komutlarala güvenşi moda girdigimdee
 press esc to to cancel loading spıd.sys diyor ve gene mavi ekranla başbaşayım
gene f8 ile açılan seçemneklerdeen dizin hizmetleri geri yükleme modunu seçtiğimde de win xp hoşgeldin arkaplanında
microsoft r windows r sürüm 5.1 (yapı 2600 : servicepaack 3)
1 sistem işlemcisi (895mb bellek)
sistem güvenli modda önyükleniyor  - dizin hizmetleri onarım diyor ve genbe mavi ekran

acaba yardım etcek bi babayiğit varmı
nolur yaw  aci hemide ..........