Corel: Paint Shop Pro X'i ücretsiz indirin...

CHIP Online
16-07-2009, 00:54   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Acele edin: Dünya'nın en popüler yazılımlarından biri, geçici olarak bedava... Bağlantı burada...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/core ... -indirin_14006.html

Resimlerle: Photoshop mucizeleri

Corel, resim düzenleme programı "Corel Paint Shop Pro X"in bazı özellikleri kırpılmış tam sürümünü ücretsiz olarak indirmeye sunuyor. Fakat Corel'e göre bu fırsat tüm kullanıcılara sunulmayacak.

Corel'in açıklamasına göre sadece ortak firma Lexar'ın kullanıcıları ürüne erişebiliyor. Ama belli bir linke girildiğinde tüm kullanıcılar download sayfasına erişebiliyor. Lexar kullanıcısı olduğunuzu belirten bilgiler vermenize gerek kalmıyor.

Corel sistemdeki bu açığı en kısa zamanda kapatacağını ve linki kullanılmaz hale getireceğini duyurdu. O ana kadar özellikleri kırpılmış sürümü bu linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Not: Linke tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada istediğiniz dili seçip isim, soyadı ve mail adresi kısımlarını doldurun ve indirme tuşuna basın.

Tüm konu: Corel: Paint Shop Pro X'i ücretsiz indirin...

Resimlerle: Photoshop mucizeleri

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz:  Paint Shop Pro kullandınız mı?

PcMaKeR
16-07-2009, 09:03   |  #2  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Kullandık.
Sayfaya mail adresini adınız soyadınız girdikten sonra download başlıyor. kaynak koduna baktığınızda sayfanın dosyanın server daki yolu gönrünüyor bir iframe içinde. çok ilginç.

H@ckerCesur
16-07-2009, 09:06   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj

Özellikleri kısıtlanmışsa sheaware olmaz mı ?

undrgrnd
16-07-2009, 09:08   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
230 mesaj

Zamanında (sene 1996) PCWORLD dergisi'nde Paint Shop Pro 2'nin tanıtımı vardı. Hemen dergi editörlerine disket yollayıp içine Paint Shop Pro'yu kopyalayıp bana göndermelerini istemiştim. Postada disketler kırıldı vs. derken CHIP dergisi CD'si içerisinde verilene kadar Paint Shop Pro'yu beklemiştim. Halen de kullandığım tek görüntü işleme yazılımıdır. (IrfanView'i saymıyorum çünkü o zaten hayatın bir parçası) :)

Selçuk İslamoğlu
16-07-2009, 09:17   |  #5  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Paint Shop Pro 7 kullanıyorum Windows 7 64-bit üzerinde hala... Corel'e geçtikten sonra pek sevemedim. Bir program Photoshop'a benzemeye çalıştıkça hantallaşıyor. Sonuçta tüm Photoshop plug-in'lerini kullanabilen tüy siklet bir program...